Re: Põnevad/hääd Alfa müügikuulutused

#36
1 põlve puhul sai ainult 2.5 ja 3.0 v6 automaatkastiga (2.0 ts ja tb ning diisel olid ainult manuaalid)
2 põlve puhul ei saanud automaati ainult teine sparkiga

Mis on huvitav, kuna automaatkastiga autode segmendis (Premium) suutis Alfa hakkama saada sellega, et nad ei paigaldanud kuni Giulia tulekuni ühelegi rida 4 mootorile automaatkasti (pisike erand on siin muidugi 105 Spider, mida ameeriklastele ka automaadina saadeti :) )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Põnevad/hääd Alfa müügikuulutused

#38
Miks keegi peaks üldse sellist asja 3.2 ti 166-ga tegema :D (loe: full rice)

Alates sellest jubedusest, mis ustesse paigutatud on ja lõpetades pagassiga (mis on täiesti absurdne )


Tulemuseks on siis auto, mis ei sobi alfistale (kuna sisemus on tuksi keeratud) ega ka võistlusele (uglituuningu jaoks vajalikke juppe ei ole ja põhjavalgus on puudu)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Põnevad/hääd Alfa müügikuulutused

#39
Uste sees olevad kõlarid on eriti rõvedad pandud. Samas seal peal on päris hinnaline kompressor. Seega 9k eest autot jagub.
Ning vähemalt on Rockford Fosgate helitehnikat kasutanud :) Mitte ei ole suvaline kõlar sees.
Pakun, et kui need eraldi müüki panna, saab suure osa auto hinnast tagasi :D

Oleks saanud palju maitsekamalt asja lahendada. Kuid seal see lisatud tehnika välja võtta saaks mingi 3-4k tagasi ja siis 5k eest oleks autot.
Kui see auto ise korras, siis täitsa OK hind ju :)

Re: Põnevad/hääd Alfa müügikuulutused

#42
Toa poolest meeldiks isegi see rohkem, kui see teine, mis nüüdseks müügist kadunud :D
Kuna ma oma originaalmaki üles leidsin, võinuks isegi uuesti mõelda tolle ostmisele :think:

EDIT:
Kas see peaks olema see endise nimeta Autojärelmaks... ? Või kuidas sellistesse kohtadesse üldiselt autod müüki satuvad?
Ja kas silm/pildid petavad, või mõlema tagumise koopaäärega mingi jama? Samas 1800€ kohta suht sile

Re: Põnevad/hääd Alfa müügikuulutused

#43
Autojärelmaks24, "heal" lapsel mitu nime. Neil jah uus nimi.
See vist on üks kolmest Crosswagonist mis ühel ajal Eestis müügis olid, kui ma ei eksi, oligi hind 1800e. Eks plats sai selle kõvasti odavamalt enda valdusesse ja läheb edasi.
Üldjuhul seal tavakodanike autod kokku korjatud. Tihti küll sellised mida eelmistel omanikel polnud huvi/lootust neid maha müüa - siis see plats ikka võtab igasugused vastu. Enamasti kuuleb sellest ettevõttest musta nimekirja materjali, aga eks kui oskad vaadata, on ka õnnestumisi seal olnud. Ilma enda või sõbra tehniliste teadmisteta sinna kala püüdma väga pole mõtet minna.

Re: Põnevad/hääd Alfa müügikuulutused

#45
Juhtusin suvel nende "remondiplatsile", kui läksime kolleegile kliimapumpa ostma.

Tundub, et varuosa äri on palju perspektiivikam, kui arvestada sealset laiali lammutatud sõidukite osakaalu. Omaette huvitav oli see, kuidas tolmusel platsil värviti keredetaile ja taga paistvas 'värviruumis' teisi keredetaile värvides rahulikult suitsetati.