Re: Alfa romeo 146 1.9JTD

#2
34 hammast on midagi uut... äkki on Sul keegi (kas Valja lasnagorskis või külasepp valdis) kunagi vahetanud veovõlli välja käepärase nurgas vedelenud tüki vastu?

uue võlli saad nt ladu24.ee-st ca 100 raha eest (rattapoolne peaks ikka olema 25mm)

EDIT: hah- oot-> kas Sul on vaja seda, mis jookseb difrist parema ratta juurde vahelaagrisse?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa romeo 146 1.9JTD

#4
sellega on keeruline: soovitaks Pilotisse pöörduda :-I

tükk, mida Sul vaja on kannab numbrit 46526582 ja on pildil tähistatud numbriga 2

pilt siin
146 shaft.png
146 shaft.png (10.42 KiB) Vaadatud 9529 korda
sama tükki vist kasutab ka esimese põlve 156 1,9 - võid uurida, kas jan1-l on ehk midagi pakkuda (see peaks sobima peaaegu täies pikkuses )

need, mida varuosapoed pakuvad on rattapoolne tükk, mis läheb poltidega vajamineva tüki külge

tavaliselt muidugi difripoolse tükiga midagi ei juhtu (kuluvad ära liigendid kas rattapool või kastipool ilma võlli kahjustamata)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa romeo 146 1.9JTD

#5
Võllil endal pole otseselt midagi viga,vaid viga on siiski kasti poolses nn. laagri pesas.Nagu igaltpoolt on vastatud siis ei ole võimalik kastipoolset otsa eraldi vahetadda ja tuleb osta täiespikkuses uus veovõll.Aga seda jah kas keegi on kuskil midagi seal ise aretanud,et seal 34hammast on seda ma ei tea.
Siit ehk oskab keegi õelda kas mõnel Alfal või Fiatil on 34hambaga veovõlli???
cron