Alfa pisik

#1
Tere,

Et siis värske Alfa omanik, pisik oli küljes juba ammu, kuid alles nüüd raatsisin endale ühe soetada.
Masin mis siis valituks sai on 2004 aasta Alfa Romeo 156 2,5 V6 TI paketiga sedaan. Minek hea, kõik hea, ainuke probleem on selles, et uut kasti vaja, praegu edaspidi liigub hästi, kuid tagumine hüppab välja. Siit ka minu küsimus, kas keegi teab kedagi, kellel on sellele autole käigukasti ?

Tervitades,

Re: Alfa pisik

#2
Mõtlesin, et see auto jääbki müümata. Lõpuks leidus keegi kes hea mudeli ära tundis ja riskeeris. Hind oli tegelikult naeruväärne, aga kuna Eestis on alfa kõige madalamalt hinnatud mark siis huvipuudus arusaadav. Igal juhul tuult tiibadesse. Kindlasti ära loobu, nagu enamus peale paari probleemi kipub tegema.

Re: Alfa pisik

#3
Jan1 kirjutas:Mõtlesin, et see auto jääbki müümata. Lõpuks leidus keegi kes hea mudeli ära tundis ja riskeeris. Hind oli tegelikult naeruväärne, aga kuna Eestis on alfa kõige madalamalt hinnatud mark siis huvipuudus arusaadav. Igal juhul tuult tiibadesse. Kindlasti ära loobu, nagu enamus peale paari probleemi kipub tegema.


Jaaa, isegi mina pole veel loobunud, see ikka nii hea auto, mis siis et mul see mitte nii kiidetud 147 :)
cron