Alfa GTV6 1981

#1
Tere!
Sain hiljuti ühe GTV6 omanikuks. ARK andmeil on neid autosid Eestis veel tervelt 2 tükki. Kas omanikud oleksid nõus mulle sellist korras autot elus looduses näitama? Minu oma paraku on väga kehvas seisukorras- veel!
Ette tänades

Re: Alfa GTV6 1981

#3
:hi:

Õnnitlused- pilte ootame nüüd kõik suure huviga :wave:

Korras GTV6-te ei ole siinmail nähtud juba aastaid. Registris olevatest üks on garaazis ja "ootab taastamist" juba aastat 6 vähemalt. Teise saatus on teadmata-> aastat 10 või midagi seisis see aiaääres ja omanik proovis seda hingehinnaga müüa.
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa GTV6 1981

#4
Tänud Spargile aga otsin siiski päris GTV6, pakutu on küll sarnane aga siiski mitte õige ja ega pildid väga ei aitagi sest neid olen netist leidnud hulgi. Lootsin et mõni 2 st on korda jõutud teha.... ja "väljanäitusele" toodud.
Korda tegemine ei saa jah lõbus olema sest keretükkidega, mida just kõige rohkem vaja, on väga keeruline. Oma tarkusest olen midagi Inglismaalt ja Ameerikast leidnud aga kaugeltki mitte kõike vajalikku.
Ärge siis homseks kohe midagi ilusat oodake, võtan asja rahulikult - 6 aastaks muidugi ei tahaks garaazi seisma jätta.... aga näha saab kuidas tervis ja eelkõige rahakott, vastu peavad.
cron