giulietta 116

#1
sai siis omandatud selline valge pill, mida pakuti, miks ei tea isegi. Ilmselt teatud nostalgijast vanade alfade vastu (mu elu esimene auto oli sprint coupe) või siis lihsalt oli tunne, et pean selle ostma, mis ma sellega teen ei tea aga ju siis oli vaja. Mõni tänane pilt ka:
Pilt

Pilt

aga krt, ei saa ju vastu sellisele pildile:
Pilt

giulietta 116

#2
Pilt
:icon_shifty:

vabandust

ma siiralt lootsin, et tuleb see Giulietta siia ikkagi kogu rebuild protsessiga siia tagasi 8)

õnnitlused :!: Eesti ainsa (loodetavasti mitte, kuid tõenäoliselt siiski) sõitva esimese (nooh teglikult siiski teise) põlve transaxle alfa soetamise puhul 8)
Tegelikult ma olen normaalne....

giulietta 116

#7
supp kirjutas:sai siis omandatud selline valge pill, mida pakuti, miks ei tea isegi
kui ei tea isegi, tähendab oled nupust nikastand nagu enamus siin, teretulemast palatisse :icon_thumbup: :icon_hi:
kui ilma rahata autosid saab, tuleb ikka võtta :icon_roll:

giulietta 116

#8
:icon_hi:

räägime nüüd korraks sellest Volvost veidi :icon_think:

kuidas sellega siis tegelikult on- tehtud romulajuppidest või ongi päriselt üks nendest ehtsatest autodest :roll:

alfanatico kirjutas:
supp kirjutas:sai siis omandatud selline valge pill, mida pakuti, miks ei tea isegi
teretulemast palatisse :icon_thumbup: :icon_hi:
siinkohal peaks hoiatama, et see haigus võib võtta koleda vormi (algul 1, siis teine juurde, siis kolmas, neljas... jne) :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

giulietta 116

#10
mis volvosse puudtub siis see on tehases ikka tehtud, aga paraku ka tehase andmed on vist hävinud, aga alfa pidi juba mingil määral töötama, niiet homme lähen vaatan mis sisselaskega tehtud on, igaljuhul avastasin täna juhuslikult, et firma kus ma töötan toob alfa kardaani kummi leevendeid maale, kui ta ise seda ei tea

giulietta 116

#11
hoolimatta sellest, et ma oma autoga meetritki sõitnud pole (kuigi täna õhta helistati ja õeldi, et karpad on ok, ja vii minema) on hakkanud mind vaevama igasugu teoreetilist laadi küsimused, milledele pole netist vastuseid leidnud ehk:
palju on üldse 116 giuliettat meil liikvel
mis värk on nende erinevate mudeliaastatega, ma saan aru , et uuematel on plastikkola ümber aga miks minu isendil ei ole c piilaril plastik triipe, kuigi vanakooli omadel need sageli on (see ei tähenda, et ma neist puudust tunneksin)
samas on mu masinal ka vanakooli kandiline armatuurlaud, kuid , masin ise 83a oma
kas nii peabki olema, ei ole suutnud netis mingeid pädevaid andmeid leida, äkki kellegil on silmajäänud mõni auk kust võiks pädevat infot hankida.
PS iseenesest leidsin ühe humoorika lingi:
http://www.wrac.co.za/NewsLetter/MAR2007/Guilietta.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

ahjaa, ning veel: tundub, et vanade alfadega on sama seis nagu vanade volvodega, nimelt kuna teenin leiba varuosade müügiga lasnakorski rajoonis, siis, tundub mulle, et niipalju kui ma olen kohalike autop.ededega rääkinud, on paljudel 90nendate alul olnud mõni vana kooli alfa (volvo) või meenub neile seik mõne sellisega, viimase nädalaga tean vähemalt 3-me endist giulietta omaniku

giulietta 116

#12
supp kirjutas:niipalju kui ma olen kohalike autop.ededega rääkinud, on paljudel 90nendate alul olnud mõni vana kooli alfa (volvo) või meenub neile seik mõne sellisega, viimase nädalaga tean vähemalt 3-me endist giulietta omaniku
kusmaalt see vanakool siis uueks kooliks üle läheb ka? :icon_think: