Alfa Romeo 90 vist?

#31
Õnnetukesed veel seisavad vanal kohal, kuid lootust on saada naad lausa tasuta oma valdusesse, loodan lähi ajal asja joonde ajada, et suvel tegutsema asuda.

Alfa Romeo 90 vist?

#32
njah, tore muidugi lugeda et neid alfa90 mudelid nii haruldased on, et loetud kogus vaid.

nali on muidugi selles et mul ka aias neid 2 tk hõbedased ja loomulikult mitte need mis seal pildil. esimese kunagi taastasin ja vahetasin mootori twin sparki mudeli vastu. ja teise ostsin hiljem vist kuskilt Kiisa kandist varuosadeks kuna kere oli sel väga mädand.

mõlemad mudelid olid originaalis 2,5l mootoriga ehk siis ka just need digiarmatuuriga isendid. esimesel autol vahetasin mootori 2,0 vastu kuna v6 oli enne mind jääga täiesti lõhki lastud.

varuosadeks ostetud autol on arvatavasti mootor taastatav kuna see isegi töötas.

hetke olukord on aga järgmine- selle taastatud aparaadiga oskasin hulga aastaid tagasi esiotsa vähe krousi sõita ja tänu sellele ka ta seisma jäi. Plaan oli kunagi kahest autost yks taastada, kuid ajanappuse pärast on see viibind, samas pole aga raatsind neid kellegile ära ka anda...

Alfa Romeo 90 vist?

#34
mina jäin enda omast ilma-müüdi rootsis enne kui käpad külge sain :cry: oli ka 2,5 :D ja kahjuks ei ole neid rohkem ka müüki tuld...-see oli täiesti sõitev isend... -selline aadres nagu www.gulabilen.se seal leidub igasugu uunikum ja vähem uunikum alfasi...

Alfa Romeo 90 vist?

#35
WTF



ehk siis loeme üles Eesti 90-d :lol:



3x2 (ehk siis kolmes kohas kaks 90-t) 8)



ja mootoritest siis 3xR4 ja 3xV6 8)



ja kõik surnud :cry:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#36
ja kõik surnud Crying or Very sad


See lõpp oli nüüd küll täitsa masendav.



Ei oska inimesed hinnata seda, mis neil on. Ikka ihaldatakse midagi "paremat" jättes Vanakesed unarusse.

Alfa Romeo 90 vist?

#37
...kuidas keegi vaatab jah, mis see "parem" on... ma ise vaatan peamiselt minevikku, ja näen paremaid just seal... ma ei tea mis mind nende vanade romude juures köidab...



...üleüldse pean plaani, et müüks oma uued alfad maha, soetaks suvesõitudeks veel näiteks Montreali ja SZi ja siis talveks lihtsalt mingi defenderi milles perega mööda linna kolistada... või siis GTV kollektsioon, nagu plaanis prääga + mingi traktor... õhhh :oops:



...uued ei eruta niiväga kui vanad millegipärast mind, kuigi samas :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alfa Romeo 90 vist?

#39
ts kirjutas:ja arvatavasti on EMEX'isse kadunud ka nii mõnigi Abarth


ja räme offtopic, kuid kodanik Krahv'i sõidukit eile imetledes jäi esimese asjana silma velgedel olevad Abarthi center-cap'id :cry:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#40
Nii,antud isendeid sai uuritud ja puuritud.Ei tasu see vaev ära,vigu palju,kui siis ainult varuosadeks.Kui kellegile veel vaja on....
cron