Alfa Romeo 90 vist?

#1
Tere,kuna olen siin uus siis tekkis küsimus.Sõbral mädaneb juba mitmeid aastaid 2 Alfa 90-nt(vist),päris õnnetus olukorras mõlemad ja ka Eestis ainsad mudelid minu teada.Kuna tekkis endal väike kiiks alfade suhtes siis kas tasub Alfa taastamine ette võtta.Üks oli täitsa sõitev mudel.Mis rahadega võiks antud isendite võõrandamisel arvestada ja mis suurus järgus võivad kulud olla? Tänud.

Alfa Romeo 90 vist?

#2
sõbra nime arvatavasti tean :lol:



osta kiirelt ära, mul süda siiani puperdab nendele mõeldes



2,0 on kuulu järgi ilma kastita ja sisuta ning kunagi sõitnud 2,5QO on ka maailma mastaabis üsna unikaalne asi-> seisma jäi hammasrihma katkemise tõttu ning siiani pole vist veel käima saadud (kahtlustaks rihma märke või süüdet).



raha suhtes-> vaata oma finantsid üle ning arvesta asjaoluga, et tegu on pikalt seisnud sõidukiga, seega pead arvatavasti V6-e lahti kakkuma ning uuesti kokku lappama (mootor btw on sama, mis ka 164-l kuid LHjetronicuga ning väiksema töömahuga), samuti pead arvestama uue värviga :wink:



Tehnilisest poolest-> tegemist 162 seeria sõidukitega seega käiguosa kattub 75-ga, seatpoolt saad soovi korral ka varuosahinnad



konkreetsematele küsimustele saab ka konkreetsemad vastused :roll:



ts@siiani ei ole veel aega ega kohta leidnud, et need ise ära vedada :cry:



btw QO 90-t on toodetud tervelt 6221 tk (digiarmatuuriga isendeid siis)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#3
OT: Üks neist on suure tõenäosusega Raplainimestele tuntud Heino Remmeli kunagine Alfa. Kui ükskord juttu sai puhutud ja Ta nägi, et mul Alfa, siis pajatas, kuidas talle see kunagi pähe oli määritud aga Tema sellega eriti läbi ei saanud, mistõttu suhteliselt kohe edasi müüs.

Alfa Romeo 90 vist?

#4
MorzokMan kirjutas:OT: Üks neist on suure tõenäosusega Raplainimestele tuntud Heino Remmeli kunagine Alfa. Kui ükskord juttu sai puhutud ja Ta nägi, et mul Alfa, siis pajatas, kuidas talle see kunagi pähe oli määritud aga Tema sellega eriti läbi ei saanud, mistõttu suhteliselt kohe edasi müüs.


OT kui saaga jätkuks -> ja ostjaks osutus Remmelist mitte eriti kauge inimene (võiks isegi öelda, et töökaaslane :wink: ) kes sellega õppesõitu tegi ning hiljem omale QO veel kõrvale ostis :lol:

ja ülejäänud on juba ajalugu :lol: (ts@sealt alfapisiku sai)



igatahes paistab, et autod on vahepeal veel omanikku muutnud, seega...
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#5
tohoo kirjutas:Tere,kuna olen siin uus siis tekkis küsimus.Sõbral mädaneb juba mitmeid aastaid 2 Alfa 90-nt(vist),päris õnnetus olukorras mõlemad ja ka Eestis ainsad mudelid minu teada.


eee... kui nüüd tõesti juba mitmeid aastaid mädanemas, see siis ei saa olla seotud teemaga:

http://alfafoorum.pegass.org/viewtopic. ... c&start=15



ja kui autod ei ole punakas 2,5QO ja valge ilma kastita 2,0 siis :twisted: 8) :twisted:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#6
huvitav teema-> tavaliselt foorumi liikmete autode all räägib ikka omanik rohkem, kui teised :lol:



aga ma ei saa... vihjamisi on siis selginenud, et raplakandis on siiski vist veel 90-d alles :(



ning tegu hoopiski mingi teise paarikesega (usaldades oma vaistu ning ülalmainitud 90-te esialgse omaniku tihedaid suhteid ütlemata "toreda" kolmetähelise pealkirjaga ettevõttega, siis :twisted: puudub hetkel alus nende kahe unikaalsuses kahelda)

Seega :roll: ÄKKI :? ei ole siin teemas tegu ikkagi 90-tega :roll:

ts@närvid läbi juba-> kuskilt uduselt meenub, et olen vist kunagi hallidel aegadel liikumas näinud ka 116 8) või 119 :twisted: seeria II põlve isendit
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#7
See et,....teema algatajana võtan vastutuse endale kui miski läks puuse aga omanik väidab et,on 90-esed alfad.Kuna alfad on võõrad siis pead ei anna,kuid 2-est autost ühe taastaks küll,oleneb omanikust,kuna antud isendiga sai kunagi sõidetud ja kaif oli meeletu(1 käiguga 80 km tunnis siis karjus elektroonika alles teist käiku,minek üli hea!).

Alfa Romeo 90 vist?

#8
Jällegi tuletaks meelde tõsiasja, et 1 pilt räägib rohkem, kui 1000 sõna. :lol: Ma usun, et sel teel saab miskit aimu ka rohkem.



OT: Nii, et ts tegi õppesõitu Alfaga? Muhe...

Alfa Romeo 90 vist?

#9
MorzokMan kirjutas:OT: Nii, et ts tegi õppesõitu Alfaga? Muhe...
sellest kõik alguse saigi 8)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#11
tohoo kirjutas:Nii üritan siis pildid kah üles uppida ehk saab asjast sotti. ??Kuda pilte laadida?[/img]


kui sul on pildid kuskil netis olemas, siis pildile, properties, väljale URL sealt kopi ning [img]vahele%20paste[/img]
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#13
tohoo kirjutas:pildid oma arvutis,kurams.


aga hot'i üles ja korras :roll: või siis saadad ehk tafs11 ät hot punkt ee siis panen ise siia :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....