Alfa Romeo 90 vist?

#16
Varsti peaks alfagaraazi tegema. Tooks kokku mädanevad Alfad ja aegamööda setib, kes aega saab. On ju veel üks gtv 6 lohakil näituseks.. :cry:

Alfa Romeo 90 vist?

#17
Härrased ehk jagate infot antud autode kohta,mis hea mis halb et,kas tasub mässama hakata.Igasugune info teretulnud.Tänud ette.

Alfa Romeo 90 vist?

#18
mida mõtled sõna all "tasub" oleneb

ma olen näinud autosid millest on järel üks enamvähem sirge pulk ja keegi on otsustanud, et tasub asi üles ehitada... raha kaob sinna niiet õudne hakkab, see on selge... isegi kui miinimumprogramm... aga sa vaata neid pisikesi, nagu kassipojad külmetavad seal, ikka tasuks ju oma hoolealla võtta?:oops: :oops: :oops: :lol: ...please, save the whale...



...krt mind ajab täitsa pööraseks kui näen roostes rauda nimega alfa millele saaks uue elu anda :twisted:

Alfa Romeo 90 vist?

#19
:( Igatahes pilt on kurb mis nendel piltidel näha ... Kunagi sõitis üks valge alfa ka Raplas õppesõitu äkki ts teab mis sellest saand on see oli vist Aavo Päädami kasutuses või omas seda isendit kui ei eksi ..täpset mudelit ei oska öelda aga seda autot lapsepõlves nähtud, ka korraks peal oldud sai ja sellest saigi endal väike alfa pisik :?

Alfa Romeo 90 vist?

#20
Tõeliselt masendav on vaadata kuidas selline klassika lihtsalt mädanema on jäetud. Viimanegi väärikus on röövitud märkide eemaldamise näol.



K***t võtaks! Keegi võiks karistada ka autode väärkohtlejaid!

Alfa Romeo 90 vist?

#21
kasakas kirjutas::( Igatahes pilt on kurb mis nendel piltidel näha ... Kunagi sõitis üks valge alfa ka Raplas õppesõitu äkki ts teab mis sellest saand on see oli vist Aavo Päädami kasutuses või omas seda isendit kui ei eksi ..täpset mudelit ei oska öelda aga seda autot lapsepõlves nähtud, ka korraks peal oldud sai ja sellest saigi endal väike alfa pisik :?


vabalt-> see valge 90 on surnud :cry: ja seejärel ostis ta omale 90 QO, mis sai rihmarikke ja suri kah ära-> vt. neljanda olevat foorumi linki :cry:



Seega I stand corrected Eestis on NELI AR 90-t, mis on kõik enam vähem surnud :cry: (3xNord?+QO)



Mis halb-> kere roostekindlus ning üsna kesine elektrisüsteemi koostekvaliteet ja loomulikult piltidelt nähtav seisukord ,kuigi.... käis nõks südame alt läbi (ja selle 84 aasta 90 taastamiseks ei paista just eriti palju vaja olema) mis hea? 8) Alfa, mida on Eestis neli tükki ning millest heal juhul vaid kaks sõitma hakkavad :lol: Tehniliselt on tegu sama autoga mis 75, seega tehnikapoolelt jupipuudust ei tule...



isiklikult nendest kahest hakkasin Sinu asemel taastama vanemat (see siis natuke hallimat värvi isend) S.t. TEGELIKULT hakkasin taastama mõlemat, kuna tundub, et ka heledam hall ei ole täiesti lootusetus seisus.



Hinnakulu ja mõtekust on arvuti tagant pildi järgi väga keeruline hinnata (KUID tegemist on "võrdleimisi" lihtsa taastamistööga-> keredetailid on olemas, veermikujuppe saab ka romulatest, mootoriosad on n.ö. "standartsed"-> 2,0 NORD-> kuigi pritsega võib natuke jamaks minna (olenevalt mis seisus see seisma jäi jne), kuid LH on suht lihtne asi mis on üliulaialt kasutuses seega ei tohiks ka seal probleemin tekkida.
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#22
ah jaa-> piltidelt paistab, et antud isendid on siis '84/85 tumedam ja 86 heledam



Päädamil olid mõlemad 86 isendid :wink:



KLASSIKA-> AR90 tuli tootmisse 84a ja läks 87 algus (164 tulekuga)



TOOTMISARVUD:

6,667 1,8 Nord

27,447 2,0 (nii Nord kui V6),

15,392 TD

6,912 2.5i V6 (millest 6162 olid QO tähistusega).



KOKKU SIIS toodeti 56418 autot millest siis 4 tk on eestis surnud :evil: (ts@närvid täitsa läbi :lol: )



BTW-> hollandis peetakse 90 registrit, milles on hetkel tuvastatud VAID ~1000 isendit (üle euroopa siis -> TÕENÄOLISELT on ülejäänud kas surnud või suremas ) :cry:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#23
Tänud igasugu ifo eest,eks nüüd jääb ainult omanikku maseerida,et loobuks autodest mingi summa eest ja saaks masinad kuskile katuse alla,siis laiali ja.....näis kumb on paremini säilind ehki olid teised omal jalal sinna sõitnud!

Alfa Romeo 90 vist?

#24
Loodame et sa ei pea seda omaniku palju masserima ja palju pappi välja käima kuna sinna ikka seda lääb ...Kui need isendid on seal juba aastaid seisnud vaata et hakkavad maasisse juba ää kaduma ja et inimene tuleb ja tahab neid uuesti sõitma panna mitte emexsisse vedada oleks normaalne ju omaniku puhul need autod lihtsalt ära anda :(

Alfa Romeo 90 vist?

#26
kasakas kirjutas:...emexsisse vedada ...


:lol: selle koha pealt võid omanikku ka ähvardada, et kui keegi klubilistest näeb mõnda unikaalset Alfat emexis siis tehakse hullemad rahutused, kui eelmine aasta Pariisis :lol: :lol: :lol:



ts@siiani näeb õudukaid sedaankerega Fiat 130 köndistatud rümbast (vähemalt võis see kunagi olla 130 :cry: ), mida kunagi emexi territoorimil näha (eba)õnnestus :evil:



ja arvatavasti on sinna kadunud ka nii mõnigi Abarthi (kuna ühel tuttaval õnnestus omale ülalnimetatud asutuse hoovilt skorpioni märk leida) ja palju muud unikaalset



EDIT: ts@ peab hakkama vist omale suvel arvatavasti garaazi kuhugi välja peale ehitama (muidu ainult lällan kogu aeg sellel teemal :oops: häbi on juba)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 90 vist?

#27
ts kirjutas:EDIT: ts@ peab hakkama vist omale suvel arvatavasti garaazi kuhugi välja peale ehitama (muidu ainult lällan kogu aeg sellel teemal :oops: häbi on juba)


Ehita jah, aga ehita siis kohe maja kah kõrvale: ei sa sealt garaažist enam välja pääse, rohkem või vähem tõbised alfad barrikadeerivad kindlalt kõik su põgenemisteed:)



(Sorry, ot)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 90 vist?

#28
ts, ma palun... :cry:

ma ei taha seda omale ette kujutada... dziiisas

oled sa kindel et see oli abarthi skorpion mitte ford scorpio märk? :lol:



kurat sinna emexi väravasse tuleb mingi censorship püsti panna... tõesti ei julge mõelda mida kõike seal on peenestatud

Alfa Romeo 90 vist?

#29
alfanatico kirjutas:oled sa kindel et see oli abarthi skorpion mitte ford scorpio märk? :lol:


Kahjuks küll-> loodan, et A112 pealt (hoidku jumal selle eest, kui Fiat 131 pealt :evil: -> kuna Abarth margina on Arkile tundmatu, siis lohutuseks-> 100% Abarthiga tegu olla ei saanud)



:roll: õhkõrn lootus muidugi on, et keegi oli oma scorpat triibulise skorpioniga ilustanud :lol: lohutame ennast siis selle lootusega :roll:



ja maja kõrvale lauta ehitada ei saa, kuna linnas sees asuv korrusmaja nullib selle variandi ära :lol:



ja et korrakski teemasse minna-> 90-e taastamise juures vajadusel/võimalusel infot ja abi alati valmis pakkuma 8)
Tegelikult ma olen normaalne....