alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#46
Tjuuningfirmad müüvad läti spolereid....



martmann maksis palju raha selleks, et saada midagi originaalset ja sobivat.



Tegelikult on ju sama ka autoremondiga-> viid auto remonti ja....



.... seal vahetatakse ära jupid, mis on saada (ehk siis see töö, mida igaüks on ka ise võimeline tegema)



remonti tehakse vaid vähestes kohtades kahjuks (remont-> detaili PARANDAMINE, mitte vahetamine... )

Sama ka arvutite juures tegelikult-> viid arvuti REMONTI ja vahetatakse välja emaplaat nt... :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#49
Räägi mis selle stangega siis juhtus,et katki läks?Avastasid meie liikluses tänavakivid :lol:

Aga Edu parandamisel igaljuhul! :wink:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#50
Alfa Romeo 33 kirjutas:Räägi mis selle stangega siis juhtus,et katki läks?Avastasid meie liikluses tänavakivid :lol:
Aga Edu parandamisel igaljuhul! :wink: :lol:


Sauga ringraja karmid armid 8)

lisax oskamatus selle masinaga toimetada

pluss ebaõnn

ja lõppu lisax

faking rajaomanikud koonerdavad täitega

koorem kildu 2000

minult küsiti 16000 iluvigade korrastamise eest

ja siis kah ei viitsitud teha



loodan, et nälg koputab varsti tuunijate uksele

ja ma saan kogu kupatuse tehtud poole rahaga 8)

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#51
audru raja suunas ei maksa küll niiväga välgunooli pilduda...



ausalt



pigem oli tegemist siiski õnnetu juhusega, kui rajaomaniku sooviga sinu autot kahjustada... meenutagem või saabi mis lennutas kohvilaua suuruseid mättakamakaid taeva poole aga väljus kogu sellest ilust siiski ühes tükis.

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#53
teadmisex



peale minu on veel rahulolematuid

ja see lõik on juba väga pikalt hooldamatta

kui sinna tehti takistus siis olex pidanud arvestama

et jobud ja kobad ja muidu norm sõitjad võivad seal ebaõnnestuda

tunnistusex oli juba piisavalt sügaqvax sõidetud rajaäärne tee



kui avalikult neid ebameeldivusi arutada ei tohi

siis millex üldse midagi arutada



oleme tropid edasi maksuitame sulli

ja laseme endale mustikasse põrutada



täna on raha peremees ja räägib nii nagu vaja



ei usu, et lugematud sõitjatehordid ummistavad ringrajad

ja ainult tutvuse teel ning julma plekirulli eest

nälgivas koduvabariigis on lähitulevikus võimalik kihutada



kas see lõik on nüüdseks korras või on kraavid endiselt alles 8)

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#54
_



vabanda kriitika aga:

kes tahab sõita, see sõidab ja kes tahab vinguda see leiab ka omale võimalusi



piiisss :!:



_



augustis sõitmas käies ei jagunud mul silmi raja kõrvale.

usun küberi sõnu, tema oli tõesti kõikse lähemal ja on ehk objektiivseim ja rohkeminformeeritud kui auto peremees, kes ise rajal oli hoopis teise masinaga ja kindlasti sündmustest vaid masina puru sõitnud sõbra vabanduste ning pretensioonide läbi infot omab.



_



tuleval teisipäeval kui meeles on siis katsun hinnata, kas mind see kraav segab seal... (kui seal üldse on midagi, mis vääriks mainimist,



augustis käies sõitsin raja peal ja pold mahti servadega tutvuda, kuigi korra loogast tulles oli kruusa ragin korraks rataste all - no jäi kitsaks, no jäi noh... kelles viga? minu poolt valesti valitud trajektooris ja sellele mitte vastavas kiiruses.



:P



no se tähendab, et tuleb minna taas õppima - ma ei oska veel sõita piisavalt ohutult. ja maksan täpselt niipalju kui raja rent on... tingima hakata oleks siinkohal minu arvates oma turvalisuse hinna alla löömine ja üsna labane.
Viimati muutis E.T., 04 Sept 2008, 22:41, muudetud 2 korda kokku.

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#56
:roll: no sorry aga näituse auto liigub kinnisel treilal... ja rajapäeva auto üle ei nuteta-läks siis läks...ja ainuke keda, mida süüdistada on ise ennast... see siiski oli rohkem näituse masin... olgugi et häirivaid vidinaid leidus ka sellel masinal minu jaoks... omal ajal oli hää vaadata, kuis mööda suursõjamäe teed urises hommikul töö suunas... mõtlesingi, et sõber rääkis hiljuti miskist punasest saanist, mis mööda tänavat veeres, ja meenutas väga seda ilusat 164-ja... et huvitav, kas miski ront liigub samalaadne veel... või miskit müstilist selle samaga juhtund... nüüd siis vastus olemas... :roll:



PS-ää võtta seda juttu halvustavalt-vaid motiveerivalt kiireks taastamiseks 8) kuigi jah-odav lõbu see harulduse taastamine just pole... :roll:

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#58
inz164 kirjutas:
K.Kotkas kirjutas:vabandused .. vabandused ... vabandused ...
see on tõesti sitt lugu aga andke siis raha ja parandame asjad ära 8) :lol:


hankige tagavaraks üks tavaline - igapäevasteks toimetusteks ... ja taasta see edev asi - näitustel käimiseks
Seitsekümmend Viis

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#60
Ma ei tahaks uskuda,et ühesgi ettevõttes ei remondita stangesid!

Ma pakun ikka,et raha taha jäävad paljud asjad! :wink: :roll:

Aga loodan,et saad masina korda! 8)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron