Alfa Romeo 164 Super V6 3.0 24v 1995 AaduT

#181
Midagi siin nikerdasin jälle vahepeal. Kui sarniirid poleks valedeks osutunud, saaks juba rattad alla keerata. Mootori käivitamisest pole kah palju puudu - kat vaja külge kruvida ja õhuvõtt kokku panna (tahan õhufiltrikasti ennem ära värvida). Muidu oleks ehk isegi valmis juba, aga paari viimase asja jaoks pole hetkel sulli.
Pilt

Alfa Romeo 164 Super V6 3.0 24v 1995 AaduT

#183
:icon_think:

ma arvan et see peaks olema nukkvõlli asendiandur (sellele poole võiks see jääda) ja kolme klemmiga on see samuti
:icon_shifty: aga mul ei ole 24V skeemi seega... spekuleerime :oops:

EDIT: nukaanduri otsik peaks olema ülevalpool ja vändaanduri oma allpool (ning eeldatavalt tuleb teiselt poolt)... pistiku teist poolt aga pildilt ei paista
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164 Super V6 3.0 24v 1995 AaduT

#185
Leidsin veel 1 nö. lahtise otsa - nimelt 1 pea meetrine jupp eelsoojenduse juhtmestikust vedeleb lauapeal. 1 otsa käib küttekeha juurdes hargnevasse otsikusse, aga ma ei mäleta kust teine ots sai lahti võetud. Kas see on seal kojamehe ajami juures või kuskil allpool?

Lugesin manualist, et diffriõli vahetamine on nagu mingi biig diil. Mis seal nii erilist on? Ja kust seda üldse sisse
valatakse? Kas sealt mõõtmisvarda august?
Pilt
Ja veel küsimus, et kas pidurisüsteem tuleks õlist tühjaks lasta ja kogu õli uus panna või piisab peale valamisest? Ja kui tuleb kuivaks lasta, siis kuidas seda kõige õigem teha on?

Alfa Romeo 164 Super V6 3.0 24v 1995 AaduT

#186
pidurisysteemi tyhjendamine on riskantne tegevus... uuesti t2itmisel v6id vanad masetid 2ra l6hkuda.

Pigem t6mba niipalju peasilindrist v2lja kui saad ning seej2rel vala uus vedelik peale ja pumpa k6ikidest sadulatest niikaua kuni v2rske vedelik jooksma hakkab.

Kui siiski otsustad systeemi tyhjaks teha, siis peaksid p6hjalikkuse huvides k6ik supportid ja ka silinhdrid lahti v6tma ja ootama kuni kogu vedelik v2lja on voolanud.
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164 Super V6 3.0 24v 1995 AaduT

#194
Panin täna aku sappa ja vaatasin mis nägu teeb. Käima ei saanud. Esialgu 2 viga tuvastatud:
-Kütusepump ei löönd. Keerasin korduvalt süüdet, aga pena tulema ei hakanudki. Lasin vennal pea pagassi pista - ta ei kuulnud, et pump lööks. Ma ise salongis ammugi mitte. Kütusepumba relee kah klõpsu ei teinud. Relee pesast mõõtes toitejuhtme peale pinge tuli, aga relee küljes oleva kaitsme klemmidelt pinget ei näidanud.
-Starterit ringi ei võtnud. Võtit süüteasendisse keerates hakkab starter surisema/urisema. Heli on võrreldav trahvo surinaga. Mitte väga valjult, aga auto kõrval seistes selgesti kuuldav. Seniks kunivõti startasendis on, pendiksit rakendub, aga muud miskit. Ringi vedama ei hakka.

Nõuanded oodatud.
cron