Alfa Romeo 164 3.0l v6 24klappi atm. KaSS666

#46
random error :-)

kui näit kukkus vaid 1,3 peale siis on tõenäoliselt kat õhtal (või ära)- huvitav on see, et TÜV onu seda ei vaadanud :mrgreen:

kui viga oleks mõnes anduris, siis oleks näit uuesti üles läinud
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164 3.0l v6 24klappi atm. KaSS666

#47
Nii, täna siis otsustas ees vasakuratta juures miskit krõbistaba hakata!
ise kahtlustan pooltelje otsa,kuna rattad väljakeerates oli kõrin valjem,samas kohati ka sirgel liikudes krõbiseb ja samas jälle täiesti vaikne. :icon_censored:
Enivei tundub, et talveks tuleks miskit muud omale sõitmiseks muretseda,ilmselt müük jääb siiski ära vast,kuna huvilisi vähe ja vahetusi on pakutud ainult miskite vanade passatite vastu,millega mu meelest miskit teha pole.Ja nii on plaanis siis omale jätta ja ideaalkorda teha.

Alfa Romeo 164 3.0l v6 24klappi atm. KaSS666

#48
Nii,huvitavad nähtused alfaga.
Nagu eelmises postis näha kahtlustasin pooltelje otsa, ent nüüd on juba 3päeva täielik vaikus olnud,ei kuidagipidi ei kostu enam ühtegi imelikku heli, ja kõik toimetab nagu peab. :icon_shocked:
Ju siis oli miskine kivike või muu jama kuskil vahel. :icon_roll:
Ongi hea, jälle vaikus vähemalt.
Muidu ika kalla ja talla.

Alfa Romeo 164 3.0l v6 24klappi atm. KaSS666

#49
Tere jälle!
Nii, sai siis tellitud nats juppe:mõlemad sisemise rooliotsa kattekummid, pooltelgede kattekumid,mõlemad esimesed alumised öötsapuksid ja alla läheb universaalne kat, mis on mõeldud kuni 5.7l moototrile.
Avastasin, et kattekummid pragulised(ühel ka pisike auk juba sees,teised lihtsalt siis pragulised ja pole mõtet oodata kuni ribadeks) ja tellisin ää,ja öötsapuksid kah kui juba siis juba,tundusid teised veits vedelad, kuna ilmselt pole peale tehase madaldust masinale sillastendi näidatud,kuidagi kiivas need puksid seal.
Kui kannatab, siis saab 10ndal ka mõlemad esituledeklaasid ää tellitud,saab ka ehk ilusamaks, kaua ikka teibiga lapitud tuledega sõita :icon_roll:
Muu kõik siiani toimetab,ptüi-ptüi-ptüi :)