Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#16
Mina sain omal sama mure lahendatud eelmine talv kolme elektri radikaga ja kahe sooja puhuriga.
See aasta saan vist talveks diisel puhuri "korstnaga"
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#17
:offtopic:
Ma just vedasin Ikaruse salongisoojendusmootori (kah diisel + korsten) garaazi, ca 100a seisnud jne, aga peaks töötama kui ära ühendada - paistab. :twisted:

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#18
Noniiii!!!! Amordi padi käes nüüd.Tuleb nüüd ainult loota ,et Tipo oma sinna istub,Teoreetiliselt nagu peaks :icon_roll: .
Manused
IMG_30891.jpg
IMG_30891.jpg (9.55 KiB) Vaadatud 8220 korda
IMG_30902.jpg

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#24
Nonii autos käes ja sai muugalt tagsi sõitetud,ilmnesid siis järgmised probleemid tagant juhipoolne pidur jääb peale (klots oli kuum ja kärsakat oli tunda) ja peegel kunde pool loksub.Aga noo see fiiling :D kurvides läks nägu ikka nii naerule :D

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#25
SirKala kirjutas: tagant juhipoolne pidur jääb peale (klots oli kuum ja kärsakat oli tunda)
kontrolli käsipidurit (kui tross kinni on, siis see ei tule enam tagasi... tihtipeale saab kiiret abi tangidest- tõmbad lihtsalt piduri juurest hoova tagasi)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#30
Väga võimalik :D ,et nägid kuid parklas sees ma ei ole olnud(vähemalt mitte selle autoga btw sul 156 sportwagon?kui jah siis nägin isegi sind)
natuke siis sai täna "tuunitud" kah,sai siis käigukangi nahk käigukangi punni külgepandud ja punn niimoodi pandud, et ta mul sõiduajal ei loksuks :icon_thumbup: (olen suisa uhke :lol: ).Peeglit tahtsin kah kere külge korralikult panna aga noo mis sa teed kui kolmest kruvist 1 korralikult funktsioneeris ,teine siis lihtsalt keerles ilma mingi mõtteta (ei tulnud küljest ega ka ei haakunud peegli külge ilmselt pooleks kuskilt) ja kolmas lihtsalt võttis kätte ja ei liikunud(keegi on selle vist kinni liiminud :icon_censored: ).Ja siis kirss tordi peale oli see ,et keegi geenius on ees juhipoolse tiiva valesti instaleerinud ja ka osad poldid ära kaotanud seda tehes,pamper tuleb vist kah lahti võtta ja uuesti külge panna kuna ega seegi just oma sirgelt all olemisega ei hiilga(oh seda vaeva ma ju lihtsalt tahan sõita sinuga Alfonso :( :( )
cron