Re: AR 156 SW 2.4JTD 103kW '01

#16
22.08.2016 - Ventilaatorid hakkasid tõsiselt tööle. Tundus, nagu olen lennuki peal. Tuli välja, et temperatuuri andur oli tuksis.

Ta asubi akult vasakul, termostaadi taga. Ligi sinna saab küll, aga et teda lahti keerata, tuleb ikkagi aku eemaldada omalt kohalt.
Pilt
See kollane jubin paremal ongi see andur. Olge valmis kohe sõrmega auku kinni panema ning käeülatuses hoida uue anduri.
Pilt
Küll aga mind see kord ootas üllatus. Ma tellisin üldse teist andurit (bensu mootorile, bensukatel on neid isegi 2tk).
Pilt
Ühendused olid erinevad kah.
Pilt
Tegin vana anduri elektripuhastiga puhtaks ning asi läks tööle.
Pilt

Re: AR 156 SW 2.4JTD 103kW '01

#17
Kahjuks, andur ei läinud tööle korrektselt ning nädala aja pärast mure oli tagasi.

Tellisin FAE andurit, mis oli sama koodiga mis vana.
Pilt
Ta sobis sinna küll, kuid avastasin, et vahepeal ta valetab ning näitab, et mootori temperatuur on kõrgem kui 90kraadi. Kui sa seda esimest korda nägin, siis mul oli paanika. Aga kutsusin sõpra, kellel oli diagnoostika seadme ning ta vaatas, et tegelikult temperatuur on 90kraadi, aga andur näitab mingi kola. Siiamaani see jama vahepeal juhtub. Kasutades diagnoostikaseadmet, võtsime vana kollase airbag errori maha. Finally!

Samuti vahetasin õli välja. Kasutasin seekord Mannol 10w4 ning õlifiltrit Knechti oma.
Pilt
cron