Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#136
Masendav - just sai tehnika jälle suurepäraseks :/

Aga noh- kui see oksjonile tuleb, siis tasub osta (tutikaid tükke on küljes väga märkimisväärses koguses - pmst vist kõik asjad)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#137
Kurb. Tundus hästi hoitud auto. Aga kui kere kõver, siis jah- üldiselt taastamisele ei lähe.
Peamine, et ei peaks liiga palju vaidlema auto turuhinna üle.
--
Urmas

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#138
Kindlustusele puust ja punaseks selgeks auto väärtus. Pähe ei tohi lasta istuda. Raiu niikaua kuni sobiv lahendus käes.
Kahju, üks korralik jälle vähem.

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#140
Njah - ma juba kõik lähiriikides läbi sõelunud aga mida pole... on korralik spordi või krossivagun :(

Vähe sellest - isegi alternatiive ( nt Phedrat) ei pakuta mõistliku raha eest mõistlikus konditsioonis (raske on see elu, kui tahaks autost midagi enamat :D )

Edit: vist siiski viskan korral selle hiiuautode 2.4-le pilgu peale enne kui Läti omasid kiikama lähen :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#141
Olen minagi siin elu üle järele mõelnud ja autosid vaadanud. 156 pole ju ainus auto, mida Alfa tegi ;)
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... ef7a905325

Kui ma detsembri alguses läksin Hard Rock laagri pileteid ostma, siis varahommikul Järve Selveri parklas sõites lendas ootamatult üks Ford Fiesta külje pealt sisse. Tüüp oli sama moodi väga õnnetu- vana auto, aga just oli korraliku papi alla pannud, et auto "uueks" teha.. aga pauk oli selline, et ilmselt läks maha kandmisele. Minu oma aga tehti kindlustuse poolt ilusti korda.

Vanade korralike masinate saatus tihti peale on maha kandmine, sest keskmine turuhind ei ole kuidagi seotud tegeliku seisukorraga.
--
Urmas

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#142
urmask kirjutas:
26 Mär 2019, 06:47

Vanade korralike masinate saatus tihti peale on maha kandmine, sest keskmine turuhind ei ole kuidagi seotud tegeliku seisukorraga.
And that is why we can not have nice things .

Noh eks mõne tunni pärast paistab, mida mulle öeldakse :(

Avarii põhjustajast on kahju :) tal oli samal päeval juubel ja puha :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#144
Miskipärast alati, kui ma selliseid näopesuga autosid vaatan tahaks hirmsasti taga luugi vahetada vana vastu ... need tuled ja kortsud.
Huvitav kas "sajandi disainer" keeras meelega FIAT-ile käru tehes sel ajal koledaid näopesusi (Punto näiteks :) )
Sama mõte on ka Maserati 4200GT puhul, kus vana pepu on ilusam.
Viimati muutis spark, 26 Mär 2019, 15:22, muudetud 1 kord kokku.
Seitsekümmend Viis

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#145
Fl-i luugituled on üsna julmalt koledamad küll kui 1 põlve omad (sedaani puhul on üsna ok aga universaalil ... Njah)

Aga teemasse - käisin kahjukäsitluses, vaadati üle (tagatiivad sees, põhi kortsus, tagumine sillatala väändunud, esimene ja tagumine löögitala kõverad, kliimaradikas puru ning öeldi, et ma paneks vaimu valmis kindlustusega kaklemiseks :( )

Paari päeva jooksul siis paistab, mida mulle pakutakse selle eest (sisetunne ütleb, et tõsist numbrit sealt ei tule - kuigi viimased diisel SW-d on kõik pealt 2k müüdud, siis ...)

Edit: lõpptulemus jääb siis hetkel 89 tuh km ning keskmine kulu 5.2 :) ... Krt paak on kah triiki kütet täis veel :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#146
otsus käes ja vastulause saadetud... nüüd veidi ootamist

auto hetkeväärtuseks hinnati 400.-; mis on suht masendav arvestades, et mul on garantiiga kõrgsurvepump, mille väärtus on sellest kõrgem :D

this is why we can not have nice things :/

Kuigi juppe saaks autolt lademetes, siis mul pole nendega miskit peale hakata (mul on niigi lademetes 156 juppe :D )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#149
Niisiis - sain väikese vaidluse peale turuhinna enam-vähem paika (huvitav on see, et küsimuse peale saadeti väljavõte , kus oli turuhinnaks selgelt see number,mida mina väitsin )

Aga lõpuks matemaatika võitis - kuna vahepeal müüdi ühte diislit 375.- raha eest, siis 3 auto arvestuses ei hakanud põhjalikku traktaati kirjutama umbes 100 raha saamiseks. Küll aga sain auto eest selle summa kätte, mida ma oleksin müües küsinud (mitte, et oleksin seda kohe müüma hakanud)

Märge edaspidiseks - kindlustusel on lehmakauplemisruumi vist küll.

Igatahes sellega on nüüd kõik :(
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156, JTD 2002 ts

#150
Kauplemisruumi on kindlasti. Ega nad esimese hooga pakuvadki miinimumi. Äri on äri.
Enamus inimesi usub bürokraatiat ja "targemaid" ning ei hakka vaidlema ja võtavad pakkumise vastu.
Läks hästi siis vist.
cron