Re: Alfa 166 3.0 -taf-

#32
Hei
Kord aastas tuleb ikka märk maha panna, sest auto ju sõidab endiselt.
Sõidab suurepäraselt. Vahel mõtlen, milleks mul seda tarvis on, sest põhjuseid, miks ei ole vaja, näeb igalt tanklapostilt. Iroonilisel kombel mõistan veidrat ihalust seda paremini, mida kiiremini bensiin põleb. Uskumatult hästi võib üks mootor kõlada.
Käisin nädalavahetusel sobivat teed mööda linnast väljas ja rääkisin 10-aastasele kuuest trompetiga inglist kapoti all. Pärast mõnd kilomeetrit suurepärast teed kuulsin poeetilist kommentaari: "Ma püüdsin just magama jääda, enne kui sina oma inglitele noodilehe kätte andsid." Muigasin mõttes, sest ta oli asjale hästi pihta saanud.
Pilt
Ragazzoni kontsertvile

Re: Alfa 166 3.0 -taf-

#33
Tervisi
Väike märk jälle maha, et seegi auto on endiselt sõitvate kirjas. Sõidab veel väga hästi. Ma ei ole seni päris lõpuni selgusele jõudnud, kas mulle meeldib selle mootori kõla 1000-2000 pöörde juures või 6500 pöörde juures. Seepärast tuleb aeg-ajalt kogu ulatus ikka läbi kuulata.
Ja mulle hullupööra meeldivad need väikesed valguslaigud kumeral itaalia plekil.
Ägedat alfa-suve
Pilt

Re: Alfa 166 3.0 -taf-

#35
Auto on viimase kuu seisnud nii nagu sel viimatisel pildil.
Sai käidud sõitmas ja koju tagasi tulles tundus piduripedaal veidi pehme. Aga tundus ju ainult.
Järgmine sõit oli planeeritud Pääskülast linna poole, aga poolel teel Järvele sai julgus otsa, sest järjest selgemaks sai fakt, et pidurid on kohe kadumas.
Ots ringi ja koju. Viimased kilomeetrid olid juba käsipiduri ja väga ettevaatliku sõiduga.
Kodus selgus, et pidurivedelik on leidnud tee kuhugi paremasse kohta. Rohkem ei ole süvenenud.
Hää, et niigi läks.
Lähema paari nädala jooksul on plaan ikka auto sõitma saada.
Juhtub ka minu omaga:)