Alfa Romeo Brera 3.6 Q4 '06 / ragz

#1
Pilt
Pilt
Pilt
Ehk, et kui sa korra midagi ilusat oled näinud siis seda enam peast välja ei saa. Kaalusin igasuguseid variante... lõpuks läks ikka nii, nagu alguses arvasin. Jälle itaallane.

Mis ma oskan öelda, olen väga rahul. Mõnus, pehme, rahulik cruiser... kui paremat pikalt all hoida liigutab ennast ka. Esimene sõidumulje oli päris nutune, aga samas kui astud autost kus on 100hp rohkem ja kaalub ca 300kg vähem on see ilmselt normaalne, et tundub üldse mitte edasi käivat.
Nüüdseks olen harjunud ja madala otsa vääne on see mis sõidu mõnusaks teeb.

Tundub, et originaal Xenon on ainus mis sellel autol varustuse listist puudu on, see oli ka üks põhjustest miks ma just selle konkreetse valisin. Mustad OZ veljed, Supersprinti cat-back, Bilsu amort, Weitec? vedrud ja J&R õhufilter on siis eelmise omaniku poolt lisatud.

Nipet näpet toimetada, et ideaalne oleks ja vaid sõita... ja oi kui mõnus on Breraga sõita.
Viimati muutis ragz, 31 Okt 2016, 19:57, muudetud 1 kord kokku.
Brera 3.6 Q4

Re: Alfa Romeo Brera Q4 '06 / ragz

#7
Hetkel on siis selle pilliga nii, et ketid veninud ja mõtlen mis edasi teha. Suure hurraaga tellisin Cloyes komplekti 2010.a Camarole kuid see ikkagi ei sobi. Komplektis on ülemised ketid hammasketid mitte tavalised nagu Breral ja tallad ka lähtuvalt sellest ilmselt valed.

Küsin nõu. Kas üldse on alternatiivi originaal varuosadele? Mingit komplekti B-osana pole leidnud. Või siis mõni hea koht kust ma võiksin mõistliku hinnaga originaal ketivahetuse jupid saada.

Alternatiivina, kust ma võiksin hakata otsima uut mootorit ?
Brera 3.6 Q4

Re: Alfa Romeo Brera Q4 '06 / ragz

#12
supp kirjutas:mis motoga, see on, kunagi müüsin pilotile opeli kompl b-osana, vist 2,2l motole, hind oli suht mõistlik
2.2 JTS'i komplekte on terve interneedus täis, võta üks ja viska teist. Q4 ehk nelikvedu ei saanud 2.2'sele. Antud mootor on 3.2 JTS, originaalpäritolu Holdenilt (GM) ning sama mootor on ka Opelil/Saabil 2.8 V6t (turboga)

terv, teager
Pilt

Re: Alfa Romeo Brera Q4 '06 / ragz

#15
Kahjuks tean täpselt mida sa tunned. Enda oma sai pm 0st uuesti üles ehitatud ja olen väga väga rahul. Kisin ka samamoodi sugulstee läbi et leida alternatiive. Lõpuks oli lihtsam ja odavam uus mootor. Aga minu mäetamist mööda oli Cadilaccil lähimaid sugulusi. Aga kuna alfa muutis kõike päris korralikult ei olnud keegi sobivuses 100% kindel aga teoreetiline võimalus oli.
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB
cron