Re: 159SW 2.4jtdm '06

#16
Päris huvitav tegelt, et niimoodi kogub sinna...Üritasin seda hullemas seisus ketast puhastada ja no ikka päris korralikult on ventavad seda jama täis... Kohati nagu ,,ühestükisketas,, 😂

Nädala alguses suri kundpoolne lähikas ära. Ei mingit hoiatust ega ,,värvi muutust,, eelnevalt nagu xenonile kohane. Aga läks uus osram sisse köik timm.

Elulistest küsimustest... Kuna tagumine kojamees on varrest alates ära võetud kellelegi eelmise poolt ja see mootor seal nagunii oma elu elab(süüte sisse keeramisel paar sekundit käib 360°) siis mõte on antud jubin üldse eemaldada. Pole siiani ühelgi autol erilist pointi näinud selle leiutise puhul. 😁
Kas auto hakkab minu peale karjuma kui pistik tagant ära võtta ja mootor eemaldada? 🙂

Re: 159SW 2.4jtdm '06

#17
Karjuma ei hakka ega midagi -testitud

* muuseas kui Sa kojamehemootori eemaldad, siis oleks sellest huvitatud (minu oma ei liiguta üldse - tahaks teada kas viga on mootoris või bcm-is)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 159SW 2.4jtdm '06

#18
Vahepeal sai auto värske ülevaatuse.
Midagi suurt etteheita kellelgi polnud.
Ning kaks päeva peale seda tekkis jahutusvedeliku leke. 😀
Süüdlaseks üks termostaadikorpuse külge jooksev voolik mis klambri alt lihtsalt murenenud oli. Sai voolik 4cm lühemaks tehtud ja korras.
cron