Lancia K 2.0 20v

#4
Väga top auto, ehituskvaliteet ei anna sakslastele alla küll, olen nüüd seda proovinud ja võin seda soovitada kõikidele kes otsib mugavat sportsedaani mõistliku hinnaga ja ei karda auto haruldust :)



2 rizto: Kuidas 155 ennast tunneb? :wink:

Lancia K 2.0 20v

#6
ar2r/33 kirjutas:Väga top auto, ehituskvaliteet ei anna sakslastele alla küll, olen nüüd seda proovinud ja võin seda soovitada kõikidele kes otsib mugavat sportsedaani mõistliku hinnaga ja ei karda auto haruldust :)

2 rizto: Kuidas 155 ennast tunneb? :wink:


eelmisel suvel oli säherdune masin ka meie pealinnas

värv oli nagu karmell metallik

nägi ülimalt super välja

sama nagu sinu väljavalitu 8)



tänu ühele tuttvale kes itaalias pesitseb

tean, et seal maal on tegu väga lugupeeted autoga

nii, et anna aga minna



tahaks näha kah kunagi

järsku kevadel toimuval üritusel

oled kah kohal ja eputad veitsa 8)

Lancia K 2.0 20v

#9
igati ilus sõiduk see. mul endal samasugune, nüüdseks olen 100000km sellega sõitnud, tõesti mugav kulgeda.

Edu ja õnne sulle minu poolt.

P.S. kuna mu tutvusringkonnas on rohkem kui üks kappa, siis plaaniks minna augustis itaaliasse autole kodumaad näitama, oleks veel huvilisi siit foormumist?

Lancia K 2.0 20v

#11
zinc kirjutas:igati ilus sõiduk see. mul endal samasugune, nüüdseks olen 100000km sellega sõitnud, tõesti mugav kulgeda.
Edu ja õnne sulle minu poolt.
P.S. kuna mu tutvusringkonnas on rohkem kui üks kappa, siis plaaniks minna augustis itaaliasse autole kodumaad näitama, oleks veel huvilisi siit foormumist?


Ega sa ei tea äkki kusagil vedeleb nahksisuga kappa osadeks? :) Või siis lihtsalt äkki tead kust saaks mõningaid juppe (niisama uuring :wink: )

Lancia K 2.0 20v

#13
ar2r/33 kirjutas:
zinc kirjutas:igati ilus sõiduk see. mul endal samasugune, nüüdseks olen 100000km sellega sõitnud, tõesti mugav kulgeda.
Edu ja õnne sulle minu poolt.
P.S. kuna mu tutvusringkonnas on rohkem kui üks kappa, siis plaaniks minna augustis itaaliasse autole kodumaad näitama, oleks veel huvilisi siit foormumist?
Ega sa ei tea äkki kusagil vedeleb nahksisuga kappa osadeks? :) Või siis lihtsalt äkki tead kust saaks mõningaid juppe (niisama uuring :wink: )


Nahksisu kohta mul andmed puuduvad, mis puudutab teisi juppe, siis soovis kuulutatakse, et on saadaval kappa varuosi, ei tea kui tõele see vastab. Üldiselt on kappaga nii, et enamus varuosi saab kataloogist ja on eestis kohal olemas suht mõistliku hinnaga, sest näiteks esisild on sama AR 165 jne, kuid mõned jupid tulevad suht ainult itaalia autost, kui sul muidugi juhuslikult mõnd itaallasest tuttavat pole kes saadaks.

kui veel mingeid küsimusi kappa kohta on, siis aitan meeleldi, kui mõistus peale hakkab :)

Lancia K 2.0 20v

#14
ts kirjutas:Prillimäel kunagi üks kappa oli :roll: ei tea muidugi palju sellest veel alles on... Pärnus (vist savi tn) romulas oli kah kunagi (diisel :? äkki)
tänks
zinc kirjutas:Nahksisu kohta mul andmed puuduvad, mis puudutab teisi juppe, siis soovis kuulutatakse, et on saadaval kappa varuosi, ei tea kui tõele see vastab. Üldiselt on kappaga nii, et enamus varuosi saab kataloogist ja on eestis kohal olemas suht mõistliku hinnaga, sest näiteks esisild on sama AR 165 jne, kuid mõned jupid tulevad suht ainult itaalia autost, kui sul muidugi juhuslikult mõnd itaallasest tuttavat pole kes saadaks.
kui veel mingeid küsimusi kappa kohta on, siis aitan meeleldi, kui mõistus peale hakkab Smile


okei, võtan ühendust - mul vaja teha tagasillal pisikest remonti (mingi puks koliseb :S)

Lancia K 2.0 20v

#15
Jano pakub AR 156'le nahksisusid müüa. Tal neid peaks mitu komplekti olema. Musta, tumehalli... võiks uurida, kui alfisi'del huvi.

Kappa toomise osas võin uurida, kas veel asi jõus. Konkreetsemat huvi vaja lihtsalt.