Diagnostika

#1
Pole küll tegu firmaga aga uuema masinaga soetasin endale ka diagnostikavahendid, niisiis kui kellelgi vaja Lõuna pool diagnostikat teha, siis saan aidata. Hetkel olemas kahjuks vaid OBD liides. Saab ka selespeedi ajule ligi. Eelkõige liigun Tartus ja Põlvas.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Diagnostika

#5
Kuna 164-l pole obd2-te, siis peaks natuke juhtmeid ühendama või ülemineku tegema, aga saab hakkama ikka.
Keegi võiks mulle Eestis selleise asja müüa, siis torkaks lõdvalt 164-le sappa kaabli:D
Pilt
EDIT: Juba leidsin kust tellida saab seda üleminekut, kui ära tellin annan teada. Siis ei ole ise jootmist.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Diagnostika

#6
Aga lihtlabast gaasitestrit sul pole?

Kui ei, eks ma siis ostan ta ise endale...
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Diagnostika

#8
Noh, ma ei ole terminoloogiaga kursis.
See, mis aitab lugeda CO-d, lammast ja muid gaase.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Diagnostika

#10
Kui sa pead silmas tehnoülevaatust...siis mina jälle ei taha, et nad küsiksid mult selle lugemise eest raha. Enamuse TÜV jaoks olulisi asju tabab silmaga. Kati tagasihoidlikku streiki uue oinaanduriga (kui CO on mingi 0.7-0.8) jälle ei taba. Või siis lambda tuksisolekut tutika katiga (võib muidugi normi piiridesse ka siis mahtuda: 33-ga proovitud) Ka mitte lõhna järgi. Ja ma eelistaks need asjad ENNE selgeks teha, kui TÜV minekul. Arvestades, kui haprad on oinaandurid ja universaalkatid. Et ei peaks maksma TÜV+vealappimine+kordusTÜV. Ja üleüldse, mul on hea tuttav, kes teeb sumpasid. Võiks koos sellise väikse hobietteõtte teha. Või testri kasutusrendile anda. Tasuvus ei ole siinkohal määrav, kuna see pole ju mu põhitöö. Ja põnev oleks nagunii.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Diagnostika

#12
enamus selle hinnaklassi seadmeid ei ole eestis võimalik hooldada ja ilma taatlemata asi, mis teibaid näitab, on sama kasulik, kui lõhna järgi heitgaasi sisalduse määramine. Teine asi on odavad hiina obd testrid, mis tõsi küll, et paljudel autodel näitavad mõnd asja paremini, kui nt boschi kts, kuid tihtipeale ei pääse nendega ültse autole ligi või näitavad vale veakoodi ning reeglina puudub võimalus seadistamiseks (basic settings). Endal hetkel heitgaasi tester olemas, kuid vaja temaga tallinnas taatlemisel käia ja soomekeelsest manuaalist vaja ka aru saada :roll:

Re: Diagnostika

#13
alfahoolik kirjutas:Pole küll tegu firmaga aga uuema masinaga soetasin endale ka diagnostikavahendid, niisiis kui kellelgi vaja Lõuna pool diagnostikat teha, siis saan aidata. Hetkel olemas kahjuks vaid OBD liides. Saab ka selespeedi ajule ligi. Eelkõige liigun Tartus ja Põlvas.


Kas palun saaksin telef nr, oleks vaja teha Alfa 147 1.6 2001 aastale :)