Re: Suvaline pläma 2021

#62
spark kirjutas:
20 Apr 2021, 21:47
-taf- kirjutas:
20 Apr 2021, 12:47
Peugeot 208 on ka minu silmis väga mõnusa olemisega
Tõsi! Ainus, mis silma riivab on keset tagaust olev ukselink (sama ka sidrunil ja opelil)
+1 ukselingi koha pealt. See on nagu needus seal. Täpselt nagu olesk disainer teinud esiuksel ctrl+c ja pastenud selle tagaukse kohale ja siis tõmmanud vertikaalselt koomale. Oleks seal piilarisse peidetud link - nagu nt 206 sw'l (muuseas väga hea disainiga IMHO), siis nõustuks :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#63
Khmm, khmmm... Kui Alfaomanikud arvustavad ja tükati lausa kiidavad prantslaste disaini, siis on küll midagi valesti. Mul ei tule ühtegi poekotti meelde, millele tänaval järele oleksin vaadanud.

Re: Suvaline pläma 2021

#64
muidu kiidaks Alfasid aga ... viimase nelja aasta jooksul pole ühtegi tulnud :D isegi ideeautodest on puudus (peale Tonale pole ühtegi loodud)

ja tegelikult kui aus olla, siis Alfa on nüüd ju PSA'ga ühe katuse all, seega natuke nagu sobib :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#65
508 isegi pole silmale halb. Ja salong kannatab kriitikat. Arvestades milliseid hernehirnutisi tänapäeval enamjaolt tehasest välja tuleb, siis 508 on ok küll.

Aga kohe teemasse...

CEO Imparato hosted a "virtual" press conference from the new headquartes in Officina 83, giving some insights about the direction Alfa will take under his watch. Among the many declarations touching a chord with the alfisti, there are a few standing out:

"When you are at Peugeot, which makes billions of euros a year, you don't go to Alfa Romeo for career reasons. You do it for a personal reason, motivated by passion".

"The Tonale is Alfa Romeo's first electrified car, so we have to do it at the highest level."

"I saw an enormous level of technology within Cassino and Pomigliano, in the sense that the technological content of the plants I visited in the last three months is in my opinion a world benchmark"

"The thing that struck me when I arrived in Alfa Romeo is the level of worldwide awareness: potentially it is the global premium brand of Stellantis, it is a brand known in Europe, in North America and also in China. What we need to fix is to stop changing the strategy every other day: we need stability."

"I was born in a Giulia 1300, my dad had an Alfetta and my wife's first car was an Alfasud, so we also have to consider that our 'tribe' needs to have access to cars that offer you sensations on a humane budget, as well as top models with extreme performance ".

Re: Suvaline pläma 2021

#67
Aga vurasin täna trk'st mööda ja nägin seal väljas auramas punast gtv6'te (numbri järgi ei paistnud kuskilt kuurist üles äratatud olema :) )

Tunnistab keegi omaks?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#70
Oksjonil müüdi maha ja siis tekkis müüki jälle tartus. 1100 oli tegelane nõus ära andma aga samuti ütles, et ei tea vahetusest ja müüb nagu on. Praegune müüja väitis, et servis oli silma järgi hinnanud rihma vaadates et 2 aastat.

Re: Suvaline pläma 2021

#72
413 TKX on müügis...käisin teda juba oktoobris testimas ja nüüd uuesti katsumas...ma pean ta endale saama! :crazy:
Juba lihtsalt sirge keha ja ideaalse sisu pärast. Bussost ja TRK hooldusajaloost rääkimata
Nädal on aega, et eurod kokku ajada ja oma 184 BST-le uus omanik leida. Tegin siia foorumisse ka müügiteema.

Re: Suvaline pläma 2021

#73
Kas Sa Rainile seda vahetuse sissemaksena pakkusid?

(Kuigi ta vist eu keevita)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#74
ts kirjutas:
26 Apr 2021, 18:36
Kas Sa Rainile seda vahetuse sissemaksena pakkusid?

(Kuigi ta vist eu keevita)
Jah, hindas väärtuseks 200€
sellist kaotust vastu ei taha võtta peale 1500€-ga ostmist :cry:

Re: Suvaline pläma 2021

#75
See on karm hinnang muidugi (aga jah - eks oleneb eesmärgist - juppidena arvatavsti nii palju ongi, kui endale teha, siis kindlasti rohkem )
Tegelikult ma olen normaalne....