Re: Suvaline pläma 2024

#17
Alfa Romeo 33 kirjutas:
10 Apr 2024, 16:34
ts kirjutas:
10 Apr 2024, 16:02
vaatan mingi aeg üle aga mingi 30.- 10kg oli vist
Pooleks tehes oleks saatmise hind, siis täitsa normaalne. :)
aga vaata seal natuke ringi ja anna märku, millal ja mida plaaniks tellida- ma arvan, et äkki järgmine nädal paneks oma listi kokku ja paneks tellimuse teele
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2024

#18
ts kirjutas:
10 Apr 2024, 16:02
aga vaata seal natuke ringi ja anna märku, millal ja mida plaaniks tellida- ma arvan, et äkki järgmine nädal paneks oma listi kokku ja paneks tellimuse teele
Vaatasin kogu 156 listi üle ja hetkel midagi rohkemat silma ei hakanud. Piirduks kahe tagumise amordi tugilaagriga, ehk siis nendega:
https://www.ricambinuovi.com/store/_it/ ... 3773/22417
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2024

#19
Midagi ilusat Viinist. 8-)
Pilt
Pilt

Alfasid on Viinis väga palju. Isegi rohkem jäi silma kahe päeva jooksul, kui Roomas või Milanos. :beaver:
Enamasti Giulia ja Stelvio, kuid ka Giulietta ja MiTo ekslevad valikusse ära 8-)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2024

#20
Mulle kurtis eelmine aasta Tonale omanikuks saanud inimene, et jube tihti peab ta esinduses käima. Küll jamavat talvel parkimisandurid, küll on mootoritulekesed valehäiretega kollitamas. Mina olen suhteliselt uute autode kauge inimene aga kas need probleemid ei aja mitte kõiki uusi autosid vähem/rohkem taga?

Ahjaa, ta eelmine auto oli ca 10a vana Honda!
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma 2024

#21
Esimese otsa Tonale'ga pidavat elektroonika eriti halb olema (räägime kuulu järgi lausa 80-date halb)

Just selle random ilutulestiku ja igast lisavidinate suremise pärast. Eelduslikult on see enamusel juba paigatud aga mingid põhimõttelised ikaldused (parkimine, klaasipuhastite süsteem jms) on vist jätkuvalt alles.

Ma siinkohal ei oska teiste autodega tänases seisus võrrelda aga niipalju kui ma mäletan on alati olnud sada kasvuraskust kõigil uutel autodel ( peamiselt just need "edevad" asjad, millest tegelikult midagi ei sõltu )
Tegelikult ma olen normaalne....
cron