Tanklate küsitlus

#31
Tervitus Alfafoorum üle pika aja,pole ammu seda foorumi külastanud! :D

Põhjus miks kirjutan on see,et olen tankinud bensu alati Nestest ja viimane tankimine oli esmaspäev,kuid täna lõi KVALITEET välja,olin jõudnud Lasnamäe Maksimarketi juurde,kui järsku auto hakkas puterdama,ning suri välja,ning esimest korda elus olin piinlikus olukorras kus pidin LADAT lükkama :lol: ,ning sai siis karpal tühikäigu düüs lahti võetud ja selline s*ta tükk ees,alles 2 nädalat tagasi puhastasin kõik düüsid karpas,kaasa arvatud tühikäigu düüsid,nii et nüüd on näha "NESTE KVALITEET" ,ning see juba teine kord :evil: ,eelmine kord jõudsin õnnelikult garaazi :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Tanklate küsitlus

#32
suur sitatükk on pigem pärit iidvanast süsteemist enesest kui kütusest...

vähendamaks mustuse ohtu tasuk enne karbussi siiski kasutada kütusefiltrit ;)



edu ja õnnelikke laadapäevi

Tanklate küsitlus

#33
Minul näiteks eelmised kallimad ei puterdanud NESTE ja STATOILI 95-ga,aga nüüd ALFA rüüpaks ainult konjakit(98E),muidu hakkab tühikäigul lonkama :lol:

Tanklate küsitlus

#34
E.T. kirjutas:suur sitatükk on pigem pärit iidvanast süsteemist enesest kui kütusest...
vähendamaks mustuse ohtu tasuk enne karbussi siiski kasutada kütusefiltrit ;)

edu ja õnnelikke laadapäevi


Kogu kütusesüsteem sai vahetatud uue vastu kevade paiku ja bensupaak ka puhtaks pestud :D

Õnneks hakkavad laadapäevad vist lõppema,kuna silma on jäänud üks kena AR 155 auto24 kuulutusest,niiet ptui ptui ptui loodan,et varsti saan autoteema siia foorumisse teha,ning ka üritustele tulla :wink: :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Tanklate küsitlus

#35
no üritustele kannatab laadaga ka tulla...

tähtis on hinges olev häälestatud ennekõike :)

Tanklate küsitlus

#37
cyber kirjutas:Misasi see karpa on ... ?


Karpa=Karburaator :roll: :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.