Kodumaine GTV6

#1
Lihtsalt uudishimust kerkinud küsimus: kusagil aastapäevad tagasi jäi silma kuulutus, kus pakuti müügiks väidetavalt ainukest Eestis asuvat GTV6't. Auto olevat veel punane olnud kui mälu ei peta ning suhteliselt nirus seiskukorras.



Seega ega keegi juhuslikult ei tea mis sellest autost saanud on... Hoolistseva omaniku leidnud loodetavasti?

Kodumaine GTV6

#2
endalgi see meele, kuid praegi ei suuda enam meenuta millises foorumiski see jutt käis...



hinnaks oli miski 18k vist (kui õieti mäletan, siis ei olnud auto mitte nirus vaid peaaegu olematus olukorras), seega kui see omale omaniku leidis siis kindlasti hoolitseva 8)



praegu mälusoppe sirvides tuleb meelde, et seal oli mingi võimlik variant ka osta omale 164 suht kopikate eest tingimusel et GTV korda teha...



EDIT: peale juhuslikku klikki tikutaku foorumis sai lugeda signatuuri, mille kohaselt keegi hundu omab GTV6-te. seepeale meenus, et teema oli ehk automoto.ee foorumis :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Kodumaine GTV6

#3
Ma mäletan ka seda kuulutust automoto foorumis.

Mees (hundu) unistas, et keegi tuleb ja teeb ta GTV korda ja saab selle eest tasuks vana ja läbiaetud 164 diisli..... :D , mille turuhinna eest ei saa tänapäeval enam korralikku maalritöödki...rääkimata ülejäänu elustamisest.