Haha! Minu Alfa Reporteris!

#17
See on juba keerulisem küsimus jah! :D



Aga kui ma nüüd väga pusse ei pane, siis seisab Tartus lõunaka juures Sotka ees üks 75, juba terve suve ja teine on Roosi tänaval. Mõlemad punased ja näevad välja nagu poleks ammu löögile pääsenud.

Haha! Minu Alfa Reporteris!

#18
8) ma just hoovipeal nägin... :lol: ja no eesmärk igapäevaselt teda kasutada... siiski sõidan suht vähe ringi-seega ega väga pole võimalust näha liikluses... 33-seda ka tartus ikka näeb... ja mingi asi eksib aegajalt ka meil külavahele ää.. vähe siiski... :evil:

Haha! Minu Alfa Reporteris!

#19
jaan kirjutas:Noheaküll, aga millal keegi tänaval viimati 75-te v. 33-e nägi? Mõtlen sellist, mis oleks igapäevases kasutuses.

J


Igapäevases kasutuse on minul musta värvi 75, kunagine

raumelli, hiljem veiksi masin. Kuni poole suveni oli kasutuses kui kulleri auto.

Eks nüüd sügisest läheb taas oma vanale tööle tagasi.

See punane mis Tartus Lõunakeskuse juures seisis 3 kuud oli kah minu oma.

Piduritega oli hirmus jama ja polnud mahti järgi minna.



Eks jaanil ole õigus küll selles suhtes, et igapäevaselt neid masinaid ei kasutata 8)

Seda parem on minul aga 75 ga liigelda ja originaalitseda :D koduvabariigis.

Aga ühel päeval, Sõle tänaval sõitis küll üks punane 75 vastu

vot siis oli küll kummaline tunne. Ühtaegu kurb ja samas ka rõõmus 8)



Pilt


Pilt




vaade mis avaneb kasutaja inz164 kodusest kabinetist tänavale

Haha! Minu Alfa Reporteris!

#21
nojah, ega ei näe ka bmw 2002, mersu neegrisilma jne "vanarauda" igapäevaseskasutuses...



kus see imestamise koht siin on?



_



need mis on heas korras, neid ilmselt iga päev enam ei lörtsita... ja nii mõnigi igapäevases kasutuses olev vanake on oma elutee lõpusirgel

:(



_

Haha! Minu Alfa Reporteris!

#22
jaan kirjutas:Noheaküll, aga millal keegi tänaval viimati 75-te v. 33-e nägi? Mõtlen sellist, mis oleks igapäevases kasutuses.

J


eee..täna hommikul näiteks. 33-st räägin

Tartus Annelinna piirkonnas on neid regulaarselt näha 3-4. Lisaks minu omale, mis on hetkel küll maal algosadeks. 1 vanakool ja 2 907-t. No prob. Ja hiinalinnas on vähemalt 2x164.



75, tuleb tunnistada, ei ole näinud, kui välja arvata VML-i oma, mis mulle kunagi vastu sõitis, aga see ei kvalifitseeru Tartu alfaks ilmselt, eks:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Haha! Minu Alfa Reporteris!

#23
zakalwe kirjutas: Lisaks minu omale, mis on hetkel küll maal algosadeks.
Tegin sel nädalal garantii remonti esimes (tanklsast) majas, nägin sind ühel päeval aknast mööda jalutams, mõtlesin- miks jalgsi...? Ah et maal...

Kus juures enda seisab ka maal, liigun hetkel veidi säästlikuma liikuriga....

Haha! Minu Alfa Reporteris!

#24
SlavoZ kirjutas:
zakalwe kirjutas: Lisaks minu omale, mis on hetkel küll maal algosadeks.
Tegin sel nädalal garantii remonti esimes (tanklsast) majas, nägin sind ühel päeval aknast mööda jalutams, mõtlesin- miks jalgsi...? Ah et maal...
Kus juures enda seisab ka maal, liigun hetkel veidi säästlikuma liikuriga....


Äkki tuled mullegi garantiiremonti siis tegema:) 15b majja siis. Kui meil eelmine kord maalritööd tehti, siis seda tegi üks su kolleeg, kes rääkis, et oled samas kohas. Jutt läks alfadele, noh:) Eniveis, ökonoomsuse koha pealt...ma suutsin lahtise lambdapiskikuga (ja umbes katiga ilmselt) saavutada pikal otsal (maantee+maanteeremont+külavahejämm teemal 'anna naisele proovida'+maantee, ca 450km) 6.8 l /100 küttekuluks. Andke ökonoomsemat pe...hm, anaaltunnelis autot 1992 aastast, eh?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)