KIIRE ALFA 2008

#77
mina muidugi ei paneks meid SR-ga samale pulgale...



SR kohta on palju pahasid linnalegende liikumas ja kodanik BND kägistaks sealt vist oma kätega mõne agarama idioodi ära, kes ta objektil käsid muru peal oma kohviveskitega kaapsu tegemas!



ja kui beha-erra tahab alfasid hakata ahistama siis tuleb anryo raamatust küll mõned lehed välja rebida!

KIIRE ALFA 2008

#78
nagu ma siis pika lugemise peale aru saan, siis on asi selles, et SR team MTÜ-l on säärane litsents, mille alusel nad saavad ametlikke üritusi korraldada. See tähendab ka seda, et need peavad KÕIK olema EAL-is regatud. Antud juhul seda ei tehtud.



Ma siin selle ülejäänud tatipritsimise teemal, kes kellele helistas ja ei helistanud, jätaks hetkel arutlemata.
Eesti Saabiklubi ja foorum

KIIRE ALFA 2008

#79
noh...



ma olen nii laisk (v alalhoidlik, et SR foorumit väga ei loe)

kodanik salluga meenub viimaseks rustangile külje pealt sisse lendamine ja siis tatipritsimine...



isiklikult ei tunne inimest ja arvamust moodustama ei hakka... lihtsalt, seni ei ole ühtegi positiivset teadet kuulnud subjektist



_





ja üldse

lugemiseks ning kaasamõtlemiseks on Lippmaa etem materjal:

http://www.ekspress.ee/2008/10/16/tehno ... ur-maastur

KIIRE ALFA 2008

#80
Joxs kirjutas:Kõigepealt siis suured tänud korraldajatele mõnusa päeva eest. Lahe selline vabamas vormis üritus, kus mõnuga kimada saab. Minu meelest võiks üritus vähe pikem olla ja rohkem sõita saada, kuid...

Väärt mõte! Hea, et on olemas videomaterjal. Eriti oleks tahtnud finišeid näha. See lõbu sai osaks ainult kohtunikele. Näiteks, kuni 2L Alfade finaal - GTV versus 156 - 16.40:16.75

Omalt poolt saaksin organiseerida vähemalt statiividega kaamerad stari ja finišisse. Ja kui siis karikaid kätte antakse, vaadatakse võitjate lennukad etendused aplausi saatel üle. Lisame intervjuud võistlejate-ja miks mitte ka publikuga. Igaljuhul oli seekord 15 osavõtjat ja 15 erinevat autot. Lahe kui näeks ka vanemaid Alfasid stardis. Veel sirvisin eelmiste aastate protokolle ja imestasin, et ühtegi meie "emaettevõtte" (Fiat) esindajat üheski nimekirjas pole. Mõned couped ikka linnavahel sõidavad. Need ju päris konkurentsivõimelised.

Kokkuvõtteks: kui kevadel lumi läinud ja suverehvid all, siis Kiire Alfa 2009 esimene etapp käiku :!: Vaja rohkem harjutada ja teistele kiiretele autodele loovutatud väärtuslikud sekundid järgmiseks sügiseks valmistudes tagasi võita :cry: :? :) :D

KIIRE ALFA 2008

#81
OT pritsimine:
Äkki ma poleks pidanud oma fiat coupe-d maha müüma :)
See oli ikka rõvedalt nobe vähe teravamas settingus kui stock.
0-100 alla 6 sek ja 402m 14.0s

Praegu piirdun GTV-de piilumisega.
Muide mulle öeldi hiljuti, et mul on kõige haigem maitse autode suhtes :?

Seda ütles muidugi inimene, kelle sõidukiks mazda 6 ja ennem omanud bmw-sid.
Viimati muutis kasparius, 16 Dets 2008, 01:37, muudetud 1 kord kokku.

KIIRE ALFA 2008

#83
nagu näha, siis selleks, et joxs-i bemmist kiirem olla on vaja kõigest 6liitrist mootorit.