Open Track Riias 6.6.09

#17
Luman kirjutas:See mind nende radade juures kõige enam hirmutabki. Muidu võiks täitsa mõelda....
Tegelikult probleemi ei ole, sõidadki väikese varuga. NAgu viimased nädalad Audrus on näidanud saab ka seal auto ära lõhkuda, nt. meie ürituse s14 katus ja nädalapärast Celica stardiseina sõit.

Open Track Riias 6.6.09

#18
väike küsimus veel

kas kavalam/mõttekam oleks eestis alla panna rajarehvid ja osta koht treila peal? või sõita rehvid pagassis sinna ja kohapeal veljed ringi pista?
kui liitun seltskonnaga Pärnust, siis peaks treila ühe koha vabaks jätma ja kas ma oma 12cm maast masinaga treilale sõidan?
kulud- päev rajal 1400 + oma mahasõidetav bensiin (u 1000)?
treilakoht 1000?
söök-jook mõni kroon, seega eelarve max 4000?


ma lihtsalt kõvatan hetkel, sest 25.06 algab IB2000, kuhu ka plaan minna ja see röövib ka üksjagu raha.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Open Track Riias 6.6.09

#19
Treilerit Tallinn-Riia-Tallinn sel aastal ei tule huviliste puudumise tõttu. Reaalne võimalus on kaubelda omale treilakoht Riia-Tallinn kui nt. auto peaks rajapäeval rikki minema.

Open Track Riias 6.6.09

#21
minul jääb seekord vahele
jaJa tean-tean-teeks-oleks-läheks

tegelt hakkame 5 õhtul tagumikku treenima, lähen ikka IB2000 tsikliga sõitma, vaja trenni teha
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Open Track Riias 6.6.09

#28
Ilusad pildid jah!
Ma ise oma sõiduga rahul ei ole, auto ei käinud edasi (etteande pump jamas), tagarehv ei pidanud ja üldse... kärss kärnas, maa külmund!