Automobile Bello VII

#3
Kus kohas ja millises foorumis siis sellest juba juttu on olnud :icon_shocked:
See ju Jaani teema kogu aeg olnud :icon_wave:

Automobile Bello VII

#5
Ei tahtnud suureks ajada, ei tunne ka kõiki foorumi inimesi...sellepärast on jah väiksemale ringile.
Aga sügisel tuleb KIIRE ALFA nagu ikka, siis teeme suuremalt ja teatame siin foorumis. No ja siis saab ring ka kohe suuremaks.

Jaan

Automobile Bello VII

#6
selge :) ma mõtlesin et siin foorumis ongi see väike ring ja suuremat enam ei olegi. a igatahes ma olen kohal 8)

Automobile Bello VII

#7
Kahjuks, see kord ma olen umbes 1000 km eemal, Norra linnakeses Örsta...
Siin liigub igasuguseid imeasju (vanadest Rolls-Roysist kuni mingi pisikese elektriautoni), aga Alfa-des on ainult üks 156 ja korra nägin 166 mööda sõitmas.

Automobile Bello VII

#8
käisime üritusel ja tahame nii minu kui Velvo poolt tänada Jaani hea korralduse eest ja kõiki toredaid kes kohale tulid :icon_roll: :) :icon_clap:

haume vaikselt plaani et enne sügist ringrajal juba miskit ette võtta :icon_roll: ja siis vaadata mis häält keegi teeb :icon_think:

ps. varsti panen pildid üles ja hea meelega näeksin ka teiste omi

Automobile Bello VII

#9
pilte ootaks huviga 8)

:oops: ts@jälle pidur :oops: juba ammu sai endale lubatud, et "järgmiseks" aastaks on auto näitusekorras...

see järgmine pole aga veel ühegi autoga kätte jõudnud :oops:

aga vähemalt sai üks Alfist värvatud (nii et täiesti mõttetu nädalavahetus polnud) :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Automobile Bello VII

#10
ts mis sa põed, mul oli näiteks kerge mudatuuning (nii kaunid ilmad meil ju koguaeg), kahjuks selle eest auhinda küll ei antud :D :D

Automobile Bello VII

#13
Tom'i Q4
Pilt
tahad võid selle omale soetada vaid 80 000.- eest 8)

EDIT: Jaan :!: kas Sul uus auto või :?:
Tegelikult ma olen normaalne....

Automobile Bello VII

#14
ahoi - ts väga tähelepanelik. See lihtsalt teine, mitte kuigi uus, meil juba teist aastat ja lausa 1a vanem kui esimene.

Aga need pildid on väga armsad - eriti just motiivi valikult!

Automobile Bello VII

#15
alfagirl kirjutas:haume vaikselt plaani et enne sügist ringrajal juba miskit ette võtta :icon_roll: ja siis vaadata mis häält keegi teeb :icon_think:
kes me?
millisel rinkal?