Alfa Romeo

#332
Mulle tehti pakkumine see auto vahepeal tagasi osta..vist oli hind 8000.-käisin teda ka sügisel vaatamas..seisis ta siis veel kuskil kesk-eestis..kohta nüüd täpselt ei mäleta.
Kuna endal langes võimalus seda autot osta ära siis jäi asi sinnapaika..
kuni selle asta jaanuari kuuni...siis tuli sõnum 4000.- vii ära
Nüüd siis seedin
Autol pole mootorit ega käigukasti peal...(need śaab kaasa)radikat ei ole ,sidurikorv katki...
keretöid tahab auto kõvasti enne kui ta ilusaks tagasi saaks

Alfa Romeo

#338
AaduT kirjutas:
Jarmo kirjutas:Üks ja see sama esiots hakkab juba vaikselt ära tüütama :icon_problem:
indeed :icon_problem:
IMHO- kui MiTO näoga cherokee ka päriselt tuleb, siis :icon_thumbup: igatahes sobib maasturile see nägu jummala ideaalselt (vaadata võrdluseks näiteks X5, q7, touareg, cayenne jms millega see võistlema peaks hakkama)

ja üldse :icon_shifty: on see praegu esimene pilt, kus mulle mito nägu üldse meeldib :|
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo

#339
Olgugi, et see kõik võib tulevikule hästi mõjuda ja Alfa elus hoida aga tee mis tahad kuidagi paha on vaadata seda ameeriklastega ristamist. Kuigi ei vaidle vastu, et halb see Milano-Torino-Alabama välja ei näe.

Kuigi selline näegemus istus mulle isiklikult rohkem
Pilt
Pilt
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

Alfa Romeo

#340
::itpnt::
passione kirjutas: Kuigi selline näegemus istus mulle isiklikult rohkem
[ http://autolandmedia.com/wp-content/upl ... eo-suv.jpg ]
[ http://www.repubblica.it/2003/l/motori/ ... 19_big.jpg ]
inimesed, kes näevad nägemusi peaks minema arstlikku kontrolli :mrgreen:

ja reaalsuses on see vormitud selliseks
Pilt
võibolla on tegu muulaga võibolla mitte aga :icon_sick:

Milano-Torino-Alabama (ehk siis AR MiToAl) või pigem Nuova Matta ning Giulietta crossvagun (ehk siis see, mis iganes Kamal'ist alles jääb) jäävad erinevatesse kategooriatesse (kui jeebiku põhjale ehitatav on pigem blingmaastur, siis giulietta x-cross on pigem selline rav 4 ja crv tüüpi pargihullaja)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo

#343
Slicer kirjutas: Võiks proovida vähe kandilisemat joont. Tekiks maasturi tunne ka kohe.
AaduT kirjutas:Minuarust võib ta umbes selline kah olla, aga mingi läbivusvõime peaks kindlasti kah asjal olema, muidu oleks täielik FAIL.
:icon_wtf:

kuskohas te näete inimesi, kes ostavad maastikusõiduks kandilisi maastureid :mrgreen:

90 ja rohkem % maasturitest (või pigem siis SUV-dest) ei satu never-ever maastikule rohkem, kui maal vanaema juures muru peale parkides...

kes kurat ostab omale maasturi, mis on tõsiselt maastikule ette nähtud :| mitte keegi-> need kes ikka päris maastureid tahavad ehitavad need ise :wink:

Kamal on pigem selline pargimaastur, samas cherokee maastikul täiesti mannetu ei ole (seega ka MITOAL ei oleks kõige mannetum)

maasturil ja maasturil on vahe ning see tuleb sisse maastiku ja maastiku võrdlemisel (ehk siis enamus neliveolisi saab hää rehviga talvel pisikesest mäest üles... aga enamus "maastureid" sureb juba siis, kui neile päris maastikku näidata)


kokkuvõtteks -> isiklikult olen seda meelt, et kui autol vintsi pole, siis pole see maastur :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo

#344
ehk siis Alfa pärismaastur oleks midagi sellist
Pilt

kes kurat omale selle ostaks :roll:

samahästi võiks siis juba selle (308 speedster) tootmisse anda
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....