Sauga Teisipäevakud 2010

#61
Nagu kella ajast näha, siis mina ei jõudnudki- taas selline teeKS-oleKS mees.
Sain Tallinnast nii hilja tulema- Pilot+ elektrik, Luman püüdis mu linnapiiril veel kinni, aga pidin linnas veel tiirutama (pereasjad) ja saaKS alles praegu rajapoole startida- vaadates kella- mõttetu.

Olen mõtteis teiega :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Sauga Teisipäevakud 2010

#63
Tore oli. Alfasid rajal... ei olnud. Vähemalt siis kui mina seal olin.

Iseenesest oli sõita väga kihvt, esimest korda Sauga suurt ringi, esimest korda Toyodega ja üleüldse 1.8 Coupega rajal. Tore teisipäev :)
Brera 3.6 Q4

Sauga Teisipäevakud 2010

#64
bnd, oleksid võinud ikka kohale vedada. Kasvõi lihtsalt seltskonna mõttes.
Kasutaja Kristop (kui ma nüüd ei eksi) oli ainuke kes oma ilusa punase suksuga raja parklat kaunistas.

Igastahes.

:finish: :captain: :lol: :D :icon_wtf: :icon_crazy: :icon_shocked: :icon_thumbup: :icon_roll:

Aitäh Lumanile, kes andis oma peent ajavõtusüsteemi kasutada. 1.10.1 oli aeg mille ma välja sõitsin. Kombineerides parimaid sektoriaegu, oleks saanud 1.09.5. Arenguruumi on. OT-l on peab pigistama 9-sse.
Aeg, mis TULEB ümber sõita on:
Tõnu sikk Peugeot 306 GTI-6 1:09.948
Väga mõnus õhtu oli... ilmaga üllatas ka väga positiivselt.
a.k.a Anthrax

Sauga Teisipäevakud 2010

#65
bnd kirjutas:NLuman püüdis mu linnapiiril veel kinni, aga pidin linnas veel tiirutama
Ühte punast GTA-d sai nähtud jah, mis kohe mind nähes kihutama kukkus :P

Rinkaõhtu oli täitsa mõnus, ilm oli ilus, autosid oli küll natukene rohkem rajal, kui oleks arvanud, aga kui peale minekuid ajastada, siis sai täitsa ilusti segamatult sõita.
Sai siis esimest korda Racechronot proovitud ja asi töötas täitsa laitmatult. Ning aegu ja auto käitumist rajal vaadates, siis coilid annavad ikka väga ropult sõiduomadustele juurde. Eelmise aasta parim tulemus sai juba esimese rahal käiguga üle sõidetud, ning selle korra parimaks jäi 1:06:2. Sektoriaegade järgi optimaalne ring oleKS sekundi võrra kiirem olnud, nii et arenguruumi veel on.

Igal juhul väga positiivne üritus oli ja millalgi peaKS seda kindlasti kordama.

Sauga Teisipäevakud 2010

#66
Kahju muidugi et rohkem Alfasid ennast ei ilmutanud.
Ilm oli hea ja seltskond SUPER
Erinevatele probleemidele viidates ei hakanud ma oma punast rajale ajama. Järgmine kord katsume selle vea parandada.

Minu arust oli LUMAN kõige vaiksema masinaga rajal aga ringi ajad seevastu olid väga head - ei mingit rapsimist ega kummisuitsu.
Või nagu LUMAN ise ütles et esimest korda on tal tunne et ta on rajal kellestki kiirem.


Kui rääkida Anthraxi ringieagadest siis minuarust on tal kiirusevaru veel küllaga.
So keep on driving ja küll need ajad ka tulevad :icon_thumbup:

Sauga Teisipäevakud 2010

#67
Vahepeal sõitis mul sõber ka Coupega ja naljakas oli ka enda autot vaadata. Võrreldes teiste autodega ainult väike sahin ja üleüldse kuidagi emotsioonitu tundus see sõit võrreldes nende BMW Cup autodega ja Hondadega.
Brera 3.6 Q4
cron