lahendatud..

#1
niisiis mõned päevad tagasi hakkas mingi selline asi pihta, et peale ööotsa seisnud mootori käivitamist hakkab vat seal pildil märgitud kohas yks must kopsik klõbisema. noh niimoodi kohati ja siis selle klõbisemise ajal mootor nagu hetkeks "poob kinni". niikui mootor mõned minutid käinud on, kaob probleem.



mis kopsik see on ja miks ta klõbiseb?



edit:

muidugi tuli meelde, et kui küünal kõrvale peksab, siis on umbes sama saund... äkki ei klõbisegi kopsik, vaid hoopis mõni tagumistest küünaltest?

vahetan küünlad?



http://www.hot.ee/i11/engine.jpg
Viimati muutis mags, 12 Nov 2005, 15:11, muudetud 1 kord kokku.

lahendatud..

#2
küünalde vahetus ei ole kunagi kellelegi halba teinud :wink: muidugi võid proovida lihtsalt ühe esimese küünla tagumisse pessa tõsta ning vaadata, kas siis hakkab eespoolt klõbisema 8)



see must kopsik peaks vist olema karterituulutus (juhul kui õieti aru sain):


Pilt


ts@armastab jooniseid :lol: :lol:

klõbinat saaks ta vist teha vaid siis, kui ta oleks lahti (mida on kerge kontrollida- võtad ja loksutad natuke :lol: ) kuna minu algeliste teadmiste kohaselt sellel kopsikul mingit klappi sees ei ole
Tegelikult ma olen normaalne....

lahendatud..

#3
seesama asi jah.

kurat, see küünla variant tuli alles hiljem pähe... esialgu tundus nagu kopsik.

aga see, et kinni poob klõbina ajal, võib ju vabalt sellest olla, et küünal peksab kõrvale? aga miks mootori soojenedes ta siis enam nii ei tee?

küünlad vahetasin mingi 30-40 tuhat km tagasi... on see loogiline, et juba pees või?



muidu suured tänud taas, ts.