Värvikood... ?

#1
Olen seni teadnud, et Alfal saab värvikoodi ainult tagaluugil olevalt keepsult.

Jama on see, et sealt on see kood kadunud, kui vaadata ja puurida, siis koodiks võiks olla seal 112 või 11X

Kuid 112 on jama, selleks on 112/A - ROSSO STARTER PASTELLO ehk siis mittemetallik. Mul on paraku metallik...

Kuskilt lehelt, vaadates 2004 aasta 166'tele pandud värvikoode, oletan, et auto värvikoodiks on 106/A ROSSO SIENA METALLIZZATO

On kuidagi võimalus kindlaks teha, mis värvikood tegelikult on õige? Või tuleb väike kokkutulek teha ja hakata siis tumepunaseid Alfasid võrdlema...

terv, teager
Pilt

Värvikood... ?

#3
janar_t kirjutas:Ma pakuks, et sul on värvikoodiks 117B, Rosso Brunello/Rosso Siena (kui see on metallik... pildi pealt ei saa hästi aru :icon_problem:)

Keegi hea inimene on siia (mingi osa) 166 värvikoodidest kokku kogunud: http://balfaromeo166clubforum.runboard.com/t14603

Edit: võid ju muidugi VINi järgi Pilotist ka küsida :P
Samas ka 174 Bordeaux Tintoretto on suht identme värviga... Go figure.

Kas kellelgi on samat värvi 147't või GT'd Võrdleks värve :)

terv, teager
Pilt

Värvikood... ?

#6
dexter kirjutas:Mine astu suvalisest värvipoest läbi ja sulle otsitakse värvikood koos näidis lipikutega välja...Nii interneti teel autosi võrreldes sellest head nahka küll ei tule....

Kui tartust oleksid saaksin sulle seda ka ise välja otsida
Olen reedel (homme) tulemas Tartusse.. mis kellani ja kus pesitsed?

terv, teager
Pilt

Värvikood... ?

#12
dexter kirjutas:Tartus Põllu 11b aadressil...jõuad kohale, helista 5 666 999 5, lasen su sisse...Tartus olen homme ca16 ni...Helista natuke ka ette, ma ei pruugi alati platsis olla või võin ka mingi hetk hõivatud olla.


Mis aasta masin sul on? Lõin hetkel juba programmi lahti ja saan juba mingid toonid kõrvale panna...
Reede venis pikaks, jõudsin alles peale kuute Tartu, sry.
Minimality kirjutas:Tehase sõnul on selle auto värvikoodiks 117.
Tänud! Tean mis värvi pulka siis tellida - või pakud ka seda? PS võid hinna pista kui pakud :)

terv, teager
Pilt