Re: Suvaline pläma 2016

#226
urmask kirjutas:
valmarv kirjutas:Kus filtris see vesi sees oli, kütuse omas?
Mujal see väga diislitel pole, jep. Seisev auto, vana filter. Tglt peaks diislit seisma jättes filtri ära vahetama, kui see vana. Eesti oludes on soovitatav 1x aastas v iga 10'000km järel filtrit vahetada.
ja ma olen lasknud miski 50 000 sama filtriga :oops: läheb kohe see nädal vahetusse

Re: Suvaline pläma 2016

#227
valmarv kirjutas:
urmask kirjutas:
valmarv kirjutas:Kus filtris see vesi sees oli, kütuse omas?
Mujal see väga diislitel pole, jep. Seisev auto, vana filter. Tglt peaks diislit seisma jättes filtri ära vahetama, kui see vana. Eesti oludes on soovitatav 1x aastas v iga 10'000km järel filtrit vahetada.
ja ma olen lasknud miski 50 000 sama filtriga :oops: läheb kohe see nädal vahetusse
Õnneasi siis, et sul masin ikka veel töötab :D Eks sõltub ka sellest, millisest tanklast kütust võtad ja kas lased pidevalt tühja paagiga või pigem alati 10-20l ees, et vana sodi põhjast üles ei tule.
--
Urmas

Re: Suvaline pläma 2016

#228
täpselt-> kui auto ei seisa ja paagis on pidevalt üle poole kütet, siis saab ka 40-50 tuh hakkama (ametlik vist ongi 50 tuh, mis 159-l antud on)

muidu kehtib enamvähem reegel, et koos õliga (pisikeste otstega 10 tuh või kord aastas; pikkadega 15 tuh või kord aastas)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#230
Igas kuradi foorumis see astra müügikuulutus.
Jah on äge, auto tegi kukerpalli ja puha.....
Nuga kõril, et selle müügiga nii kiire on?
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2016

#233
Ega kellelgi pole Tallinnas seismas ühte Alfa V6 (2.5) õhukollektorit (plenum ing.k.).
Sooviks laenata nii üheks päevaks, et teha väike jäljend õhusiibri aukude asukohtadest.
Võiks ju enda GTA oma kasutada, kuid ei tahaks hakata pealt seda ära kakkuma kui on võimalik äkki laenata juba mahavõetud juppi...

Re: Suvaline pläma 2016

#235
help niidid...
lapsed kasvavad, nõudmised kasvavad... ja vanainimese mälu teeb tükke - kas keegi oskab kinnitada või lükata ümber väidet, et 156 SW tagaiste on pearuumi poolest edulisem, kui sedaani oma?

Tean, et olen kunagi katsetanud kuid kardan, et ajan praegu kõrguse mingi teise masinaga segamini (kuidagi nõme on minna autot vaatama ja siis avastada, et kurat see ei ole ju kohane ega lähe kohe mitte :roll: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2016

#238
Ranno kirjutas:Tuttav otsib odavat enamvahem korras 159.Keegi sellest masinast teab midagi voi on vaatamas kainud?
http://www.auto24.ee/used/2191886
Niivana automaatkastiga autot julgeb osta?
Kütusekulust- minu sama diisel manuaal võtab linnas 8.4, maantel 5-6 vahel. Auto on raske, imesid ei tasu loota.
Ja turbo ja mootori õlilekked tasub enne lasta üle vaadata. Kallis lõbu ;)

Muidu ju viisakas. Alfa veljed võiks ainult olla :D

Tehnilisest seisust ei tea miskit.
--
Urmas
cron