"ajalootund"

#16
Slicer kirjutas:2000 ja 2600 seeriad kõige ilusamad minumeelest :icon_thumbup:
::itpnt::

102 ja 106 seeriad mõtlesid ikka :mrgreen:

:icon_think: panin kirja, et 102 on veel katmata :roll:

[täpselt sama teema, mis 600 seeria MB-ga- pole sellist asja W140 on aga 600-dat pole]
Tegelikult ma olen normaalne....

"ajalootund"

#18
ts kirjutas:905 on 33
907 on kandiline 33
Bööö! Minu meelest on 905 palju kandilisem. Aga olgu, jätkakem ajalootunniga, herr palamets, ja tänud selguse eest.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

"ajalootund"

#19
116 on siiski üks kandilsemaid masinaid.
muuseas mersul on selline "ametlik" mudel nagu 600, ehk w100 pullmann, mida muu tähisega kui 600 ei olnudki, just nändalapäevad tagasi sai ühes suuremas (mingi min 30autot oli seal vist) kohalikus automuseumis sellist lähemalt kiigtud (no pagan oli ikka pill, isegi tagaiste liikus õhuga silindritel, akendest ja muust jamast rääkimatta)

"ajalootund"

#20
:icon_roll:

W100 oli küll- kuid mõtlesin pigem seda, et W140 sõimati 600-nda seeria mersudeks :wink:

muuseas 600 ei olnud mitte seeria (milleks siiski oli W100) vaid mudelinimi (mida siis pikendati koos telgede vahega ka Pullmann'i nimega- tegelikult on see tähistus poolametlikult kasutusel mersumärki kandvatel pikendatud telgede vahega mudelitel)

:wink:

kandiliseima Alfa nime annaks igal juhul kas navajole
Pilt
või siis Carabole
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

"ajalootund"

#21
ole nüüd mees ja võta ennast kokku, ning kirjuta GTA sprint'i ning juniori võidukäikudest ringradadel ka ikka, koos ohtra pildimaterjaliga palun :icon_wave: andrea de adamich, toine hezemanz, liane engeman ja teised... saaks nagu rahikulikult :reading: ja pärast natuke :grandpa: ja lõpuks äkki :icon_crazy: :finish: ...minuarvates alfa ajaloo põhitegijad ikkagi need kaks autot, shuut doktor :icon_hi:

liane engeman oli muidugi eriti kole pilot, see on selge :lol:
Pilt