Alfa Karikasari

#109
noh... harjutamiseks teeme harjutamise ringid ja usun, et läbi aasta ei ole võistlusi kus keegi käiks väga ette harjutamas. pole veel kuulnud, et raplas oleks paugutamas käidud treeningutel või kiltsil sidurit põletamas ;) samas ei ole see muidugi keelatud kunagi olnud.



enne jäärada oli avatud vabatreening aga seda ka mitte võistluspaigas vaid sootuks vasalemmas, osalus oli vaba ja fanni oli palju.



juba vanas kreekas teati (asub itaalia vahetus läheduses), et tähtis pole ju võit, vaid osavõtt. ja kui juhendit lugeda siis eesmärk on seatud sõiduoskuste parandamisele libedal... ehk saab proovida ja teistega konsulteerida, mida ja kuidas keegi teeb ja mis kasu sellest arvab tõusvat.



senise praktika kohaselt on alati olnud treeningringid enne võistlust, raplas näiteks kestis treening seni kuni viimanegi osaleja arvas, et aitab treeninguist, hakkame nüüd võrdlema, kes kui kagele trennis jõudis.



aga kohaletulnud pealtvaataa on alati parem kui kodus mune lestakaladeks istuv tugitoolisportlane. võidab alfa romeo ja sport.



:)

Alfa Karikasari

#110
siinkohal hiiglaslikud kiidusõnad spordiosakonnale, kellel viitsimist on ülearugi asjadega tegeleda. kõik see korraldamine ja uurimine ja sebimine ajab kindlasti kohati peahalliks. nii mõnetki oleks juba käega löönud, arvestades veel alfade "rohkust".

vaadake, inimesed on hingega asja/alfade kallal, et ka teistel tegevust jaguks. :wink:

Alfa Karikasari

#112
No nii..üritaks kah tulla siis..krt üritamine tähendab luhtunud katset :D ...seega plaanin tulla :P Iseasi kuidas tervis on..laupäeval Peipsi jääl uisumaratonil vaja lihasmassi liigutada..kui midagi drastilist ei juhtu olen platsis :P

Alfa Karikasari

#117
veelkordselt, SR ei ole sama tiigi peal kus meie planeerinud midagi teha. see on nende mastaapide jaoks liiga pisike ja kuna nad ei ole kooskõlastanud oma tegevust kuskil siis pisema tiigi peal tuleks neile politsei kiirelt kohale. tiigihaldur kavatseb seal ka ise motosporti teha pühap, mis ei tähenda, et me ei mahuks.



kui meie valikul (mis korra ka kaardina on läbi jooksnud teemas üritused) ikka vesi on paksu kihina peale jäänud ja jääpaksus ei anna erilist motivatsiooni, siis proovime alternatiivseid tegevusi.

lähen vaatan täna meie eelmise aasta (riigi reservmaal auva) sprindiplatsi üle, kas seal on ehk mõni lumehelves jäänud sulamata.



ilmateade ei luba lähemaks 10 päevaks ka kahjuks erilist lootust, temp kiigub 0 ringis üles alla ja sajab lund lörtsi ja vihma vaheldumisi.

Alfa Karikasari

#118
Minu poolt jääb seekord jällegi tulematta :( Kuna peres praegu ainuke auto minu käes ja rahvas tahab homme valima minna siis pole kahjuks teha midagi.

Aga minu poolt siis hääv fan :P
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT