Suvaline PLÄMA vol 2011

#121
alfanatico kirjutas:Anthrax, you bastard!!! :lol: ...krt ma ehmatasin täitsa, siga! :icon_cop:
Haha! :lol:
Ma olin nii omades mõtetes et ei jõudnud üldse õigel ajal reageerida... haarasin alustuseks valest nupust.. :mrgreen:
Toimis küll?
a.k.a Anthrax

Suvaline PLÄMA vol 2011

#122
Anthrax kirjutas:Ma olin nii omades mõtetes et ei jõudnud üldse õigel ajal reageerida... haarasin alustuseks valest nupust.. :mrgreen: Toimis küll?
toimis täeiga :icon_thumbup: ...ma olin ka suht mõtteis, hea, et laubakat ei pannud siis, kuradi poeedid küll :lol:

Suvaline PLÄMA vol 2011

#124
Minu aknast vaadates käis asi umbes nii.
Kaugelt vaatan- "Alfa tuleb."
Jõuab lähemale- "krt päris 159 vist ei ole... midagi on nagu valesti.."
Jõuab täitsa lähedale- "Oh näe Leslie!" kohe käega otsin meeleheitlikult pulti ja üritan nuppu vajutada, et sideexhaustrallysport aktiveerida ja käik alla vahetada ja demonstreerida lamba möirgamist "krt vale nupp!".. siis tabasin õiget nuppu ja selleks hetkeks, kui Breraga kõrvuti oleme on klapp lahti ja andsin ühe paugu pedaaliga... "huvitav, kas oli midagi kuulda ka?". ::itpnt::
:icon_hi:
a.k.a Anthrax

Suvaline PLÄMA vol 2011

#125
Anthrax kirjutas: "huvitav, kas oli midagi kuulda ka?". ::itpnt:: :icon_hi:
kuulda oli raage mootoriröögatus, mis inimkeeli tõgituna kõlaks umbes nii:
"käi perse mees oma lakutud stock alfaga, here comes the rootsi raud of the century, jerk!!!" :icon_thumbup:

Suvaline PLÄMA vol 2011

#128
tea kas see aasta mingeid alfa ürre ka toimub, mätas rohetab ja peaks liiklusse sügama oma masina, samas, hoolimatta pingutustest ei ole mul õnnestunud ühelgi üritusel käia eelmine aasta (samas ei olnud ka ühtegi üritust aastal 1994-95 ehk kui mul viimati alfa oli)

Suvaline PLÄMA vol 2011

#129
maja ette sõites avastasin, et viimasest autopesust on juba kuu aega ja 5000km möödas :roll:

peaks hakkama uuele pesule ja õlivahetusele mõtlema :mrgreen:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kütusemüüja suursponsor :|
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2011

#131
starfild kirjutas:Huvitav, et kuhu isand BND on kadunud? GTA'd müüb mingi firma tema eest, foorumis ta ei diskuteeri ehk vaidle...

laisaks läinud teine jah :lol:

Suvaline PLÄMA vol 2011

#132
Pühapäeval Viljandi maanteel kulgedes lehvitas keegi mulle vastusõitnud tumeda Sitrööni (C5?) roolist, aga ta sai nii nobedasti mööda ja mul üllatus oli küllaltki suur, ei jõudnud :shock: nägugi ette manada. Aga kesiganes see oli, :icon_wave:

Suvaline PLÄMA vol 2011

#133
Kurat, mitu kuud sügelesin 159't osta. http://www.auto24.ee/used/792228" onclick="window.open(this.href);return false; Seda. Käisin isegi Pilotis seda loksutamas. Ühtekoma teist oli, aga selle oleks müüja korda teinud ja noh.. ütleme, et peaaegu hakkas looma ja peaaegu juba oli mu Citroenil ostja ja... siis tuli täna üks valgevenelane ja ostis joonelt Alfa ära.. gaadeem :icon_censored:

Noh jah. Niipalju siis naasmisest.
cron