Alfa Romeo 156 1,8TS Moska

#16
156 istmesoojendused olid vähemalt osaliselt ilma nuputa- ehk siis istud peale ja läheb soojaks

kaabel jookseb istme alt pistikusse ja sealt kaitsemekarpi- kui iste soojaks ei lähe aga on ühendatud, siis on Sul probleem arvatavsti istme lülitis (mis küll on vahetatav AGA...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 156 1,8TS Moska

#17
Pean uurima kas jookseb üldse juhe istmesse . Aga soojaks peaks ta minema kui süüde on sees või kui auto töötab? Nahksisu puhul nagu võiks olla soojendus . Kui ei ole siis uurin neid soojendusmatte ja panen ise istme sisse. Waebco omad küll suht kirved , aga mul tuttav lammutab autosid , äkki on tal mõned istmed millest saab välja võtta matid.

Alfa Romeo 156 1,8TS Moska

#19
Kui on istmesoojendus siis istme vasaku külje plastiku sees on punane märgutuli ja lüliti asub paremal küljel, esimese padja all, sisuliselt tooli all. Kui lülitit pole siis on need airbagi juhtmed mis istme all on.
Istmesse käiv uus soojendusmatt (istumine+ seljatugi) maksab 57.- eur.
Alfaholic since 1997

Alfa Romeo 156 1,8TS Moska

#20
Paraku ütles kullakesel süda ülesse :S ülemine ots laiali . Niiet auto läheb varuosadeks müüki . Müüki läheb kõik mis auto küljes . Nahksisu korralik , Sillad vaiksed , küljelaiendid , valuveljed jne. Juhipoolne tiib ainult roostes , muu kere korralik ka sile . Autol on ka praktiliselt uued amordid mis enne seisma jäämist vahetatud . Autol on peal ka kliima kui sealt miskisuguseid juppe tarvis !!! Pilte autost leiate siit http://nagi.ee/photos/isasander/sets/362401/

Alfa Romeo 156 1,8TS Moska

#21
Nonii , ostsin endale teise samasuguse juurde , mis on täitsa sõitev :D algselt oli plaan moto ümber visata aga ei viitsi vist , lihtsam on laiendid ja muu pudipadi teiselt maha kruvida . Auto on samat värvi aga kalts sisuga . Auto vajas geneka vahetust kuna geneka laagrid olid kutud . Pilte tuleb ka tuleval nädalal. Vigadest niipalju et tuleks vähe värviparandusi teha ja kigisev esimene õõts ära vahetada . Muidu on täitsa vaikne . Küsimus on ainult et kus oleks piisavalt pädevaid töömehi pärnus kes mul hammasrihma oleks võimeline ära vahetama ning mis võiks hinnaks kujuneda ?! Aa ja motoks on siis seekord 2.0 :D . Päris ergas teine :D

Alfa Romeo 156 1,8TS Moska

#23
::itpnt::

rihmavahetus ei ole raketiteadus, kui rakised olemas on :roll:

tegelikult ei ole raketiteadus ka siis, kui rakiseid ei ole (v.a juhul, kui klapid /kolvid kokku on saanud... siis on muidugi ka rakistega vahetamine paras teadus)

Küll aga tasub seda teha siiski pigem kahes kohas (Pilot või TRK) arvestades, et kui midagi juhtub on Sul 2 aastat aega minna sealtkaudu mootori taastamist nõudma (eelduseks muidugi on see, et rihmad/rullikud jms ostad nende kaudu)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 156 1,8TS Moska

#24
okey , aga kas hinnaklassi ka oskad öelda? Ma kunagi uurisin siis 118eur oli kõige odavam hammasrihma komplekt 1.8le . Ma oleks ise ka võimeline selle ära vahetama aga mul pole neid nukapukke, üssi kella ma leian . See auto ongi TRKs hoolduses käinud . Ma ise ka garantii pärast oleks lasnud teha .

Re: Alfa Romeo 156 1,8TS Moska

#26
Auto on jah see sama ... Genekas on vahetatud , nüüd lendas roolivõimu pump . Kuidas selle sealt kätte saab ? Teiselt sain lihtsalt kuna plokikaan maas aga kas ma pean sisselaske kollektori ära võtma et ligi pääseda ? Ma sain aru et pärnust ei ole siis pointi remonditöökoda otsida kus vahetataks hammasrihma ? Või kui on kuskil kellelgi häid kogemusi ja head hinda pärnus siis võiks teada anda ... Rihmakomplekti ostaks ise kuna saan hea hinna. Kas on kedagi kes oskaks mul puldiga võtme korda teha ? Viga on lihtne , nupp on skeemi küljest katki ja liimitud superattackiga :D ja see oleks välja tarvis vahetada ...
cron