Re: Suvaline pläma vol 2018

#16
ts kirjutas:ts@teeb programmijupikest 'big_data' andmetöötluseks (lot of fun)

ja siis testib igasuguseid päringuid maanteameti andmete vastu :)


ja suvalise liivakastipäringuga for f** sake :o

M1 ALFA ROMEO MONTREAL KUPEE 1972 Bensiin 2593 147 Harju Maakond Tallinn 1

Tohohhh

Re: Suvaline pläma vol 2018

#19
selle kuulujutuga on nüüd juba lihtsam-> siiani oli Maserati ja Alfa kiirusepiiranguks Ferrari lineup... enam ei ole :twisted:

pmst- 1,2 tonni 505bhp 2\3 488 hinna eest ei kõla halvasti...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#21
Traktor kirjutas:Üldse pole halb kuulujutt...
tegelikult selle jutu juures arvestaks nelja asjaga:
1. 4c läheb umbes 2020 tootmisest maha
2. monokokke on võimalik edasi toota
3. 4c keresse mahub ka suurem mootor
4. FCA-l ei ole enam päris sportautosid (peale 4C)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#23
valmarv kirjutas:Ma tean, et loll küsimus aga küsin siiski. Kas on võimalik diiselmootor bensuka vastu vahetada? :D ilma uut autot ostmata loomulikult :D
Kõike on võimalik teostada, iseasi kuivõrd odavam see tuleb, kui teine uus auto osta.
Esiteks on vaja uut mootorit koos käigukastiga, lisaks kogu juhtmestikku ja ajude möllu, lisaks veel muid jubinaid millega see krempel mootoriruumi istub.
Nii, et kui väga tahta, siis on kõik võimalik.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#24
valmarv kirjutas:Ma tean, et loll küsimus aga küsin siiski. Kas on võimalik diiselmootor bensuka vastu vahetada? :D ilma uut autot ostmata loomulikult :D
On võimalik aga nagu eelpool öeldud - pead põhimõtteliselt kogu juhiistmetest ettepoole jääva krempli välja vahetama (kui 159-st jutt on)

Kogu elektroonika (sh kellaplokk) on erinevad, kastid ei istu, poolteljed seetõttu samuti, jahutussüsteem on teine. Poolraami osas ei ole kindel - 'vanasti' olid need erinevad, 159 puhul võibolla isegi õnnestuks.

Pmst tasub nii põhjalik töö ette võtta ainult siis kui ise teha (umbes aasta või nii) ja jupid kopikate eest käes on :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#25
ts kirjutas:
Traktor kirjutas:Üldse pole halb kuulujutt...
tegelikult selle jutu juures arvestaks nelja asjaga:
1. 4c läheb umbes 2020 tootmisest maha
2. monokokke on võimalik edasi toota
3. 4c keresse mahub ka suurem mootor
4. FCA-l ei ole enam päris sportautosid (peale 4C)
Seda ma mõtlengi, et kõlab isegi loogiliselt ja erinevad renderdused pole üldse pahad.

Re: Suvaline pläma vol 2018

#27
Väga hea nelivedu- torsen torseni otsa :)

Auto ise on muidugi üsna raske selle juures..
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#28
Selline rumal küsimus, et kui võtta arvesse 159 igapäevast pidamist, siis millise teise margiga teda kulude poolest võrrelda võiks? Mul hetkel on Alfaga võrdlusmoment 156 2.0TS-iga aga nagu kuulnud/lugenud siis need on ikka erinevad daamid :D
Silmas pean bensukaid.
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma vol 2018

#29
Yldiselt- kui tahad, et auto oleks odav pidada, siis võrdle sama perioodi passatiga (159 peaks isegi odavam pidada olema)

Eeldaks, et 159 on 156 bensukast odavam pidada. Kuigi minu 156 kogemus ütleb, et seda on kah tegelikult odav pidada (hädasid on vahelduva eduga omajagu, kuid kui käed otsas on siis ... :) )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2018

#30
Keegi teab kas Eestist ka piduri ja siduripedaali kummikatteid on saada 156le? Originaale siis. Ebayst uurides leiab vaid replicaid. Samas Ricambi lehel on täiesti normaalse hinnaga need pedaalikatted saada, kuid saatmine on 25 eurot Eestisse. Natuke liiga kalliks läheks 2 kummist katet. :D
EDIT: Või vedeleb äkki kellelgi korralikke või uusi piduri ja siduripedaali kummikatteid kusagil ning oleks nõus maha müüma?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron