Sauga Teisipäevakud 2010

#18
bnd kirjutas:11 vä?
Nii see mõte vist siin härrade poolt välja käidi. Ehk jõuab ilm ka vähe soojemaks selleks ajaks minna, siis ei peak kogu aeg autos istuma, et soe oleks :wink:

Sauga Teisipäevakud 2010

#19
11 oleks ise ka kohal.
Not just for show, but for :finish:

:lol:

Muidugi kellaaeg on lahtine. Tööpäev kestab siiski 17'ni... peab mõtlema, äkki saaks varem minema.

Sauga Teisipäevakud 2010

#20
Slicer kirjutas:11 oleks ise ka kohal.
Not just for show, but for :finish:

:lol:

Muidugi kellaaeg on lahtine. Tööpäev kestab siiski 17'ni... peab mõtlema, äkki saaks varem minema.
Aega ei leita, aega võetakse :grandpa:

Sauga Teisipäevakud 2010

#21
Slicer kirjutas: Tööpäev kestab siiski 17'ni... peab mõtlema, äkki saaks varem minema.
Ütled bossule, et "tänu" masule palka vähendasid, siis mina vähendan ka tööaega :P
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Sauga Teisipäevakud 2010

#23
flymadman kirjutas:Tuleks ka,prooviks kas 2liitrisega on ka võimalik kiiresti sõita :D
Sellega on siuke naljakas asi, et ma ükskord käisin 2.0Ts'iga. No kuidagi ei olnud võimalik kiiresti sõita. Küll läks tagumine ots ette, siis jällegi läks esimene ots otse. Ajad olid piinlikud. Aga mõni 110kw on hoopis parema kvaliteediga kui mõni teine 110kw :) . Sest mingid vennad paugutasid samasugustega selliseid aegu, et ainult hoia, keelata polnud enam midagi...

müstiline värk on see autondus...

Sauga Teisipäevakud 2010

#24
starfild kirjutas:
flymadman kirjutas:Tuleks ka,prooviks kas 2liitrisega on ka võimalik kiiresti sõita :D
Sellega on siuke naljakas asi, et ma ükskord käisin 2.0Ts'iga. No kuidagi ei olnud võimalik kiiresti sõita. Küll läks tagumine ots ette, siis jällegi läks esimene ots otse. Ajad olid piinlikud. Aga mõni 110kw on hoopis parema kvaliteediga kui mõni teine 110kw :) . Sest mingid vennad paugutasid samasugustega selliseid aegu, et ainult hoia, keelata polnud enam midagi...

müstiline värk on see autondus...
Ega asi ka ainult autos kinni pole, palju sõltub ka juhist. Näitkes ise suutsin viimase OT-ga oma tulemust päeva lõikes parandada ~4 sekundit, kui õigesti mäletan. Nii et harjutada on lihtsalt vaja :wink:

Sauga Teisipäevakud 2010

#25
Nt minu (147 2.0) ja bnd (156 GTA) vahe oli 2-3sek aastat tagasi.
Motospordis on see terve igavik aga ei ütleks, et see nüüd superaeglane oleks.
a.k.a Anthrax

Sauga Teisipäevakud 2010

#26
Luman kirjutas:
starfild kirjutas:
flymadman kirjutas:Tuleks ka,prooviks kas 2liitrisega on ka võimalik kiiresti sõita :D
Sellega on siuke naljakas asi, et ma ükskord käisin 2.0Ts'iga. No kuidagi ei olnud võimalik kiiresti sõita. Küll läks tagumine ots ette, siis jällegi läks esimene ots otse. Ajad olid piinlikud. Aga mõni 110kw on hoopis parema kvaliteediga kui mõni teine 110kw :) . Sest mingid vennad paugutasid samasugustega selliseid aegu, et ainult hoia, keelata polnud enam midagi...

müstiline värk on see autondus...
Ega asi ka ainult autos kinni pole, palju sõltub ka juhist. Näitkes ise suutsin viimase OT-ga oma tulemust päeva lõikes parandada ~4 sekundit, kui õigesti mäletan. Nii et harjutada on lihtsalt vaja :wink:
Ei oleeeeeee :captain: :icon_shocked: 8)

Sauga Teisipäevakud 2010

#27
Kuna siin neid lubajaid oli suht palju, siis lugege korra ka reeglid läbi!
http://www.audruring.ee/?page=ad" onclick="window.open(this.href);return false;
Juhiks tähelepanu, et kohustuslik on kasutada kiivrit. Pole kursis, kui jäigalt sellest nõudest küll kinni peetakse, aga üldiselt see on siiski sõitja enda turvalisuse huvides.

Sauga Teisipäevakud 2010

#30
Anthrax kirjutas:Keegi teab kedagi, kes müüks soodsalt suure peaga inimesele kiivri? :icon_think:
Suur pea on suhteline mõiste, aga mina tellisin endale näiteks ebay poest munakoore.
http://stores.shop.ebay.co.uk/In-Moto" onclick="window.open(this.href);return false;
Nädalaga kohale jõudmine on muidugi küsitav...
cron