Kiire Alfa 2010

#16
Oot-oot

Keegi vaatas taevasse ja pani kohe 4x4 brera kirja? Pärnus ilus lai lumi hetkel, kui ka pühap hommikul sajab niimoodi, siis mul Haapsallu sõit väga kahtlane. Aga esimene lumi pidi alati ära sulama.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Kiire Alfa 2010

#17
bnd kirjutas:Oot-oot

Keegi vaatas taevasse ja pani kohe 4x4 brera kirja? Pärnus ilus lai lumi hetkel, kui ka pühap hommikul sajab niimoodi, siis mul Haapsallu sõit väga kahtlane. Aga esimene lumi pidi alati ära sulama.

brera on ka suht kahtlane - peaks täna õhtul temaga juba haapsallu sõitma.. aga tal kaskot ei ole ja suvekummid on ja libe on ja pime on :icon_thumbdown:

Kiire Alfa 2010

#18
Ma ikka loodan, et pühapäevaks saab asi korda, vähemalt mõned ilmaennustajad lubavad enam-vähem kuiva ilma. Sellise ilma ja suve rehviga ei viitsiks isegi 4x4-ga eriti sooritada.

Järgmine aasta võiks siiski tõsiselt mõelda ürituse hiljemalt septembris korraldamist.

Kiire Alfa 2010

#19
Mina ei saa aru mis värk selle ilma ja lumega teil on :icon_eh: . Teeolud on ju võrdsed kõigi jaoks. Nagu purjetamises - et kui vaikib, siis seisab kogu laevastik ja kui puhub, siis kõik liiguvad.

Noh et pole õige kiirendamise võistlus või nii? :icon_think: Aga ta pole seda niikuinii ju kui me aegu käsitsi võtame.

Mitte et ma nii väga tahaks lumes sumada oma esiveolisega ja suvekatega, aga teatud pikantne võlu selles ilma poolt etteantud tingimustes võistlemises on. Noh nagu purjetamises jälle - kõvema tuulega on ühed jahid ees, vaiksemaga aga teised.

Ja mis septembrisse puutub, siis tegelikult oleks muidugi parem septembris teha! Nagu purjetamises jälle..... :lol: Tahate toon veel mõne näite purjetamisest? :lol:

pole elus niipalju smailisid kasutanud kui siin täna

Kiire Alfa 2010

#20
Mul pole lume vastu midagi, ma ei suuda oodata, millal lumi maha tuleb. Autoga sõit lumisel teel 5+, suusatamine jne.
Aga ma vaatan sellest küljest, et kui ma pean hakkama sõitma L-Eesti metsade vahelt pühapäeva hommikul, kui juhtumisi seal ka lumi maas on, siis 300km läbimine nii 50kmh on päris raju. Eriti kui rehviprofiil pole ka kõikse kitsam.

Seda enam, et igapäeva masin on diislilõks :butt: ja gta-ga sõit on vääääga meeldiv vaheldus. Vahest käin lihtsalt poes sellega, et "unustan" koju sõites poes käia, et saaks pärast alfaga linna minna.

Seega kartuses lumise tee ees või alfa-kartuses pole mitte asi, vaid nt 5h üritusele sõitmine on natuke raju.

See eelnev jutt aga ei tähenda, et ma üldse ei tule. Tulijate nimekirjas olen ikka esimese stardini. Kuna tervis ei luba niikuinii alkot palju tarbida (ärge kunagi tegelege kaalulangetamisega- keerate endal tervise totaalselt pe**e), siis pole ka hommikuse startimisega suuri probleeme. VA paks lumevaip.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Kiire Alfa 2010

#21
Mis kell Autod Haapsallu umbes jõuavad?
Ma ühinen teiega Haapsalus kuskil, kuna Lennuväljal ennem käinud pole, ei tea selle asukohta nii täpselt .
:finish:
155, 2x166, 159 ja 75?

Kiire Alfa 2010

#23
Jarmo kirjutas:Mis kell Autod Haapsallu umbes jõuavad?
Ma ühinen teiega Haapsalus kuskil, kuna Lennuväljal ennem käinud pole, ei tea selle asukohta nii täpselt .
:finish:
Alustame Tallinnast liikumist 10.16 ja Haapsallu jõuame 11.00-11.15 vahel.

J

Kiire Alfa 2010

#24
Praeguse seisuga olen Pärnupoolt mineja, aga stardi kellaaega ei tea. Kuna hakkan varahommikul alles Pärnusse sõitma. Siis seljasirutus, auto vahetus ja tankimine. Eks ta peale 10 on.

Hetkel ilmaennustus, et 5 kraadi ja kell 12 100%pilves, aga vihma ei tule, aga kella 14 paiku juba 1,02mm vihma- ehk finaalideks :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Kiire Alfa 2010

#25
Nii.... Mina jõudsin Rakverre tagasi. Üritus oli :icon_thumbup:
155, 2x166, 159 ja 75?

Kiire Alfa 2010

#26
Ega nüüd ongi ainult pilte ja videosid oodata. Aga eks homme tööl riputatakse. Kes siis oma kodust aega selleks raiskab :D
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Kiire Alfa 2010

#27
Ja siin tulemused:

http://www.hot.ee/jaantiidemann/Kiire%2 ... emused.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Lühidalt siis:

väiksema "mahukaaluga" Alfade klassis tuli starti kuus Alfat, sh kaks 155-te millest Jarmo oma sai kõige vanema kohalesõitnud Alfa eripreemia. Võitis Andrus, kes tegi oma "KiireAlfa2007" Alfaga kammbäki. Georg, mullune ja tunamullune võitja, pidi leppima teise kohaga, seda enda sõnul vale rehvivaliku tõttu. Kolmas koht viidi Pärnusse Kristiani 156-ga.

Suurema "mahukaaluga" Alfade klassi võeti tänavu vastu ka Maserati ja kõige põnevamad eelsõidud selles klassis kulgesidki bnd-i GTA ja Lumani Maserati vahel. Kiire Alfa 2010 selles klassis on siiski Alfa, nagu grandefinales selgus.
Mul õnnestus eelsõitudes sõita kõrvuti Andrusega ja tema 156 on ikka püss küll. Grandefinales sõitsime kolmanda koha nimel kõrvuti Jutaga, kes tegi minu õnneks tagasihoidliku stardi.

Kahjuks ei saanud rajale Algise 159 tbi, sest see Alfa on liiga hiljuti ahjust võetud ja arstid ei luba sellega omanikul veel kihutada. Algis oma tiimiga aga aitas meil aegu võtta ja abiks oli ka Velvo, kes teist aastat järjest stardis kõigile liputas.

Rada oli libe, kuid kuivas sõitude käigus aegamisi. Üritus lõppes Haapsalus Müüriääres, koos karikate ja aplausidega. Meie jaoks E-ga oli päev selline: :D :D

Kiire Alfa 2010

#28
bnd kirjutas:Ega nüüd ongi ainult pilte ja videosid oodata. Aga eks homme tööl riputatakse. Kes siis oma kodust aega selleks raiskab :D
:D

Eks kunagi tulevad jah

Seniks "appetizer"
Pilt
Lugupidamisega,

Kalvi Nõmme

Kiire Alfa 2010

#29
Ma tegin ainult mõned üksikud klõpsud seekord :icon_shifty:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
155, 2x166, 159 ja 75?