II etapp 10:00 ALGUS JÄRVEL - TÄPSUSTATUD PROGRAMM

#20
vedruseib kirjutas:Nagu masinal kirjas oli, enda alfal oli vaba päev, aga noh zhiguli ka kaugelt kaudselt sugulane alfale :)


Ma just mõtlesin visata küsimuse, kelle oma see laheda kirjaga lada oli, mida eile lõunaka parklas nägin...

Aga Läti ilm oli ilus (öösel ainult -6, päikese käes kõva 4 kraadi sooja, lörtsi ei sadanud), nii et jõgi sai lõpuni sõidetud ja seega kahjuks üritusele ei jõudnud. Nuuks. Kena kuulda, et oli kena.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

II etapp 10:00 ALGUS JÄRVEL - TÄPSUSTATUD PROGRAMM

#21
Oli tore päev :wink: :lol:



Mis puutub numbritesse, siis isiklikult olen vist kõigil üritustel numbrit 13 kasutanud (ning palun ka edaspidi see mulle jätta :lol: )



Mis pildindusse puutub, siis isiklikult klõpsisin 200+ pildikest ning mingil hetkel hakkan ka neid siia linkima :wink: (nagu ikka-> pidev ajahäda) ja ühtlasi teeks üleskute ka kõigil teistel siia pilte riputada :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

II etapp 10:00 ALGUS JÄRVEL - TÄPSUSTATUD PROGRAMM

#24
zakalwe kirjutas:Ma just mõtlesin visata küsimuse, kelle oma see laheda kirjaga lada oli, mida eile lõunaka parklas nägin...
Aga Läti ilm oli ilus (öösel ainult -6, päikese käes kõva 4 kraadi sooja, lörtsi ei sadanud), nii et jõgi sai lõpuni sõidetud ja seega kahjuks üritusele ei jõudnud. Nuuks. Kena kuulda, et oli kena.


:D 156'ga ilmselt sellist tähelepanu poleks tõmmanud :D

Alfa vaba päeva tõttu pidin sellega veel ju Otepääl käima. Tundus tol hetkel justkui karistusena, aga samas viis ikkagi punktist A punkti B ilma suuremate jamadeta... Ise lihtsalt täitsalõppkuimugavaks läinud :lol:

II etapp 10:00 ALGUS JÄRVEL - TÄPSUSTATUD PROGRAMM

#25
Mnjah....

Minu nädalavahetus organiseeriti nii osavalt suguseltsi poolt ära, et viibisin kohas, kus polnud isegi telefoni levi. Neljap Ritsu, Reede Tartu, õhtuks Pärnu, LAup õhtul taas Tõrva, Pühap Tartusse ja õhtul taas Pärnusse ja täna hommikul taas Tallinna tööle- selline õrnalt rekkamehe tunne tuleb juba :D

Juba 2x olen lootnud kohale tulla, aga.... keegi peab mind nüüd rämedalt solvama, et järgmine kord lausa vihaga kohale tuleks....
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)
cron