Re: Suvaline pläma 2014

#154
:hi:

mul GTV-s oli tõsine roppus (spreiga värvitud mullitav armatuur ja punasest karvast uksepolstrid :mrgreen: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2014

#157
Võid ettevaatlikult lahustiga proovida aga väga hõõruda ei tasu, sest on oht et pärast lakipind tuhm. Õietolmu kleepekat peaks ju korralik auto pesuaine ka maha võtma!? Võid muidugi ka autovahaga proovida.. Würth müüb väga head vanavärvi taastamis vaha, see võtab ka natuke nn sitta pinna pealt maha. :D
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Suvaline pläma 2014

#158
Jan1 kirjutas:Kuidas saab värvkattelt puuvaiku ja õitsemisest tekkinud kleepekat maha ?
esmalt survepesuriga suurem sodi ära, siis pigieemaldusvahendiga üle, siis uuesti veega üle. Peale seda on näha kui palju seda jama seal kinni on ja kas see allub autokeemiale või mitte.

Edasi juba vastavalt soovile-> lihtsaim põhimõtteliselt sobiv lahusti on motipil silikooni eemaldaja.. maksab mingi 5€ purk ja peaks kõik asjad kuni lakini lahustama. Teine variant on kasutada mõnda muud head puhastusvahendit (teoreetiliselt võiks ka fairi vms aidata, kuid sellega puhastamine võtab kindlasti umbes sajandi).

muidugi pead olema ettevaatlik keemia valikuga, kuna nt lakibensiin vms aitab jumala ideaalselt, kuid tõenäoliselt peseb ka lakikihi maha (sama ka osal kodukeemia kaupadel-> justnagu hea aga pärast on auto kriibitud või laiguline)

Kindlaim (ja kalleim) variant muidugi on minna pesulasse, kus neil on spetsvahendid kõige eemaldamiseks
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2014

#163
olen koha pealt otsinud ja ei midagi- kaablimehi on küll aga millegipärast Alfa tükkidega tegeleda ei taha (BMW ja Saab on kinldam sissetulek vist)

Kaabel ise on lihtsalt vahetatav, vaja on ainult korralikku T kujulist kolviotsikut - see kaabel, mida pakutakse on suhteliselt paberist, seega tasuks neid kohe mitu osta (90% tõenäosusega on see aasta pärast otsas ning on vaja uuesti üle joota JA mõne aasta pärast välja vahetada)
Pilt
Kõige kindlam on lasta paigaldada uus korralik kaabel (eeldusel, et leiad siit kellegi, kes sellega tegeleda tahab-> teoreetiliselt maksab sada natuke raha ja kestab 3-4 korda kauem)

EDIT: vaatsin selle pildi taga olevat linki ja see tundub natuke asisem kaabel olema :-) http://www.ebay.ie/itm/Flat-cable-for-A ... 1439582285

P.S kui tellimiseks läheb, siis arvesta mind kah paati
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2014

#165
:hi: OK, tänan info eest. Arvan, et minu poolt jäävad need tegevused juba järgmise aasta sisse aga annan teada.
cron