AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#230
Emm, ma sain aru siiski, et FWD või siis AWD ... kindluse mõttes sirvin ajakirja uuesti läbi... Seal lingil on vist natuke valed andmed. Küll tuleb aga välja uus Spider ja see pidi olema RWD. Said jutule Mazda bossidega ja põhineb uue MX-5 platvormil. Veel räägiti, et mootorid on kõik alumiinium plokist [loogiline] ja -20kg kergemad hetke 1750 TBi mootoritest. Veel mõned tehnilised uuendused, hetkel pole meeles täpselt mis need olid.
Hea on veel see, et suure tõenäosusega tulebki uus Spider selline :icon_thumbup:
http://www.autoevolution.com/news/mazda ... 45495.html

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#231
jutt käib, et Giulia tuleb väga tõenäoliselt US Wide platvormile - segadus on hetkel sellega kas US Wide saab olla ka tagaveoline (hetkel on esivedu ja nelikveo võimalus- tagavedu sellel põhjal saab olema paras pähkel... samas on disain juba teist korda maha võetud... see saab tähendada ainult seda, et muudetakse kas veovalemit :evil: või põhja :icon_shifty: )

4c tuleb tagaveoline, Spider tuleb samuti tagaveoline ja uus suur Alfa tuleb tagaveoline (crhysler 300 põhjal)...
MiTo jääb esiveoline ja Giuliettale tuleb tõenäoliselt mingil hetkel Q4 juurde
Tegelikult ma olen normaalne....

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#232
kahju, suured rüüslerid ei tea ise ka mis autod nad on ja igasugu spiderid ja c pole niikuinii tavarahva autod ehk siis saab jälle mingi marea
krt ma tegelikult ei saa aru nendest turundajatest (eesti omad on eriti lollid, kui auto teemaks läheb - minu praktika) aga alfa on suht imelik auto, siis võiks natuke muud asja pakkuda kui mingi focus või golf näiteks,bemm ja mersu ning lehus, on oma turuosa tõstnud (tagaveolised) , näiteks volvo tegi esiveo ja on nüüd hiina auto

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#234
ts kirjutas:Nõus...

vahel paratamatult on hea mängida mõttega, et mis siis kui 80-date keskel oleks BMW-l lubatud Alfa ära osta :roll:
Ma tean, mis siis oleks olnud. :icon_roll:
a.k.a Anthrax

AUTO TEEMALINE suvaline PLÄMA vol 4 !

#239
täna oli väga kurb päev :cry:

sõitsin linnast välja ja mis ma näen - võrratult kiiskav sinine 145 tee ääres, kapott üleval.

loomulikult tõmbasin ennast kohe kõrvale (meenutades kordi, kui olen autod sõitma saanud) aga nagu selgus, siis on asju, millest üle ei saa- nimelt rihm või õigemini selle katkemine :(

autoomanikuga sai natuke veel Alfajuttu puhutud ja ega peale Jano tel numbri andmise midagi rohkemat teha polnudki

õnneks muidugi oli kodanik väga üllatunud sellest, et ma seisma jäin ja et Alfaga ja puha, seega ta eriti õnnetu ei paistnudki esimese hooga :icon_thumbup: ja andis ka mõista, et see auto vast saab veel sõitma :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....