Alfa Romeo 156 3.0 V6 Tainted

#32
Lõpuks on masin taas töös.Mootori lahtivõtmisel ilmnes aga paar üllatust.
Nimelt neljast nukast ühel oli juba soon sees ja hüdrotõukurid tundusid olevat ka päevi näinud.
Saaled oleks nagunii vahetusse läinud.
Samuti sai kast puhtaks pestud ja tundub,et pole seegi kiita,diffrit näpuga liigutades on kerge loks sees (targemad loomulikult parandavad).
Sai ka esibumper ajutiste kinnitustega ette pandud,et masina üldpilt näha oleks.

Siin ka kõigest paar pilti :
Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Tundub,et nii nagu ühe probleemiga ühele poole saab,ilmneb selle asemele kaks uut probleemi. :icon_censored:

Alfa Romeo 156 3.0 V6 Tainted

#34
Kalapea kirjutas:Ma ei suuda seda nina ilma kolmnurgata ette kujutada...
Ma olen samal arvamusel, et see nina ilma kolmnurgata pole see mis ta on kolmnurgaga, sest see kolmnurk annab Alfale tema stiili ja tõupuhtuse. :twisted:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 156 3.0 V6 Tainted

#36
Ma oleks esimesed liistud stangel ka vähe ümber teinud... kui juba kolmnurga ära kaotasid. Praegu on lihtsalt tunne et midagi on puudu. Kui liistud omavahel üheks teha ja kapotil see kühm paremaks teha siis ei oleks vähemalt sellist tunnet, et ala võtsin kolmnurga eest ja nüüd olen kõvv tuunia mees

igastahes... jõudu! ehk saab asja :icon_wave:
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 156 3.0 V6 Tainted

#37
Aga sae see süda tükkideks :icon_crazy:
...nii, et see kroomliist täidaks kapotikühmu ära, visuaalselt jääks kapotiäär siis sirge, keskel alfa märk ka veel. Umbes nagu Alfa GT'l.

Muidu minu arvates päris huvitav kontseptsioon. 156 nii levinud, et võib eksperimenteerida küll.

Alfa Romeo 156 3.0 V6 Tainted

#41
Kapoti saab tulev nädal ette võtta,aga see kroomliistuga täitmine pole üldse paha idee.Sest idee poolest on GT kolmnurga see osa,kus Alfa märk on,suht õige kujuga ja suudaks isegi praegu sobitada,iseasi kas suuruselt sobiks.
Tulev nädal peaks saaled ka saama,uued hüdrotõukurid ja nukk olemas.
Salong peaks ka tulev nädal kohale jõudma :icon_roll:

Alfa Romeo 156 3.0 V6 Tainted

#42
Kuna see aasta nagunii ilmad ja masina seisukord sõita veel ei luba,saab masinaga sõita alles kevadel.
Sellele vaatamata on masin töös ja tulev nädal tahaks mootori peale tõsta.
Hetke seisuga pead lihvitud,klapid sohveldatud,vänt lihvitud,uus nukk,uued hüdrotõukurid (24x),uued rullikud,hammasrihm,veepump,saaled ja vahetatud said ka kõik tihendid . (ülemine+alumine pool).
Samuti sai taastatud genekas+starter.
Paar pilti :
Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


PS! Juhuks,kui kellelegi huvi pakub,siis eelenvatel piltidel olevad veljed,mis masina all on müügiks.
PM - kellel huvi. :finish:
cron