Re: Suvaline pläma 2015

#376
zakalwe kirjutas:kas nad kusid verd sinna peeglite ja stange peale?

PS: albertini, ma ei väsi imetlemast su avatari. See ajab mind alati irvitama ja paneb mõtlema, mis neetud motiiviga see seal on. GAZ53 ruulib muidugi, sellega olen nõus:)
Ah see või. Müüdud auto pilti olnuks nagu imelik hoida ja juhtus umbetuus Gazik kohe sirvides esimeste hulgas kätte.
Ja õigupoolest on ta tegelikult 52-04 ;)
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma 2015

#377
albertini kirjutas: Pärnus ma hakkasin neid kunagi kokku lugema ja 12 pealt läks lugemine rikki. Tegelikult on neid 2x niipalju kindlasti siinkandis liikuma, kohalike siis.
Summaarselt on neid seal omajagu küll (vähemalt 10 tk suudan isegi üles lugeda :roll: ) aga ühe päeva jooksul tavaliselt neid niipalju ei kohta :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#378
ts kirjutas:
albertini kirjutas: Pärnus ma hakkasin neid kunagi kokku lugema ja 12 pealt läks lugemine rikki. Tegelikult on neid 2x niipalju kindlasti siinkandis liikuma, kohalike siis.
Summaarselt on neid seal omajagu küll (vähemalt 10 tk suudan isegi üles lugeda :roll: ) aga ühe päeva jooksul tavaliselt neid niipalju ei kohta :mrgreen:
156 on muidugi lage turuliider aga ,kui meenutama kukkuda siis on siin isegi mõnda haruldust nähtud. Ühes kohas on garaazi ees kirsine 164, garaazi sees aga midagi veel tummisemat, vist oli 75. Ja paistis, et sellega nähakse seal vaeva. :beaver:
Oota aga millega sa siin käisid? Mul tuli nüüd meelde, et nägin majaka parklas õhtul üht halli 164 mida ma varem näinud ei ole. :think:
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma 2015

#379
Mäletan veel aega kui esimese 156 kunagi ostsin,kena 7-8 aastat tagasi.Pärnus olid ainult üksikud 156.Pärl oli Bnd Gta ning paar kaunist 166 mille hinnad olid tollel ajal veel ulmelised.

Re: Suvaline pläma 2015

#380
albertini kirjutas: Oota aga millega sa siin käisid? Mul tuli nüüd meelde, et nägin majaka parklas õhtul üht halli 164 mida ma varem näinud ei ole. :think:

:wave: kui reede või pühapäev siis seesamune jah - tegelikult muidugi... kui Sa oled juhtunud nägema beezi 164-a Pärnu vahel, siis on see täpselt sama masin :roll:
pühapäeva päeval liiklesin 147-ga

P.S. kirsipunane 164 :roll: kustäpselt ja kas liikuv (pole kordagi kohanud) ?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#381
albertini kirjutas: Ja õigupoolest on ta tegelikult 52-04 ;)
Heaküll, heaküll:)
Ma pole kunagi väitnud, et ma olen Gazi modifikatsioonide spetsialist. Neid raisku on kindlasti umbes sama palju kui alfal.
Lihtsalt: äge. V8 ja puha...aga kuradi sitt on taga sõita. Aga noh, roolivõim, toimivad pidurid ja ilma vägivallata lülituvad käigud ongi nõrkadele, eks.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Suvaline pläma 2015

#382
zakalwe kirjutas:
albertini kirjutas: Ja õigupoolest on ta tegelikult 52-04 ;)
Heaküll, heaküll:)
Ma pole kunagi väitnud, et ma olen Gazi modifikatsioonide spetsialist. Neid raisku on kindlasti umbes sama palju kui alfal.
Lihtsalt: äge. V8 ja puha...aga kuradi sitt on taga sõita. Aga noh, roolivõim, toimivad pidurid ja ilma vägivallata lülituvad käigud ongi nõrkadele, eks.
Seda vene masinate modifikatsioonide teemat võtab hästi kokku Top Geari sovettide auto special, kus Clarkson ja May ZAZ 968 lõputuid versioone avastades 968A -le "People with one leg and two hands but one of them is frozen" võimaliku sihtotstarbe omistavad.


164- dega jätkates, siis sel tumepunasel on mingid võõra riigi numbrid küljes aga asukohta ta nagu vahetab. Tõsi, linna vahel pole vastu tulnud. Teinekord ehk saan pildi peale kah.
Rõvedusi on ka, keegi papi on oma 156-le mingid punakasroosad veljed alla kruttinud :shock: :lol: Aga ega mats(ehk siis antud juhul mina) võibolla kunsti igalpool ära tunnegi. Vahepeal käis ikka siinkandis kameeleon GTV mis konkreetselt igakord ebamaiselt undas.
Uuematest peaks olema kindlasti üks valge Giulietta ja punane Q4 159, kabriolett Brera ja sinine facelift 156 mis paistab hoolt kandva omaniku käes olevat.
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma 2015

#384
kameeleon GTV oli enamjaolt Toris (see on tänavapildist kadunud- kui momendi saan, siis lähen uudistan, kas on alles või mitte)

ja vene tehnika suunas-> Gaz 52 ei ole V8 vaid on R6. Gaz 53 on V6.
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2015

#386
spark kirjutas: ikke V8
Word. Sai just paar nädalat tagasi ühte näperdatud. 52 osas ei oska öelda tõesti, kuigi see pole muud kui pikema kabiiniga 53 ju? Tõesti pole neid modifikatsioone uurinud nii põhjalikult.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Suvaline pläma 2015

#387
gaz 52 on r6 moto ja reeglina ka ilma sünkrotetta käigukastiga (ehk siis käiguvahetused käisid vahegaasiga ikka), ehk siis välimuselt nagu 53 aga 51 tehnikaga (muuseas mul oli õppesõidu auto kunagi selline, sõidauto eksami tegin volga 24-ga), 53 aga on juba aluplokiga v8 ja mugava sünkroniseeritud kkastiga

Re: Suvaline pläma 2015

#388
Alfateemal torkaks vahele, et kas giulia lykati jälle edasi või? Oskab keegi kinnitada/ymber lykata?
alfadel pole vigu, alfadel on iseloom
cron