AR 156 GTA, bnd

#421
üheselt on vastus teises postis- võtta CU välja ja vaadata (ehk siis 6 padja jaoks võib olla 6 kanalit või võib olla ka üks kanal... )

Tegelik küsimus ei ole ju mitte milleski muus, kui selles, kuidas patju süüdatakse (kas kõik korraga, üks pool korraga või ükshaaval)- kui kõik korraga, siis piisab ühest signaalist, mis saab alguse CU-st. Kui see laengutesse laiali saata on padjad lahti. Kui käivitatakse korraga kas parema või vasaku poole padjad, siis on vaja lisaks vähemalt kahte sisendit (tavaliselt löögiandurid) plussning kahte väljundit (parem ja vasak) kui kõik padjad eraldi siis on vaja kuut eraldi kanalit.

Praktiliselt kogu erinevus on sellisel juhul vaid signaalitugevuses, mida on vaja lõhkelaengu käivitamiseks (ehk siis kui on 2 kanaliga cu siis on hargneva signaali tugevus tõenäoliselt kaks-kolm korda suurem, kui igale padjale eraldi signaaliga) ning kõrvalistuja padja väljalülitamise kohta- kas võti võtab maha anduri või katkestab signaalahela.
Tegelikult ma olen normaalne....

AR 156 GTA, bnd

#422
Ehk vastus on:
TS ei tea vastust tegelikult täpselt (mis on märkimisväärne sündmus iseenesest)
BND haruta aju välja ja otsi samasugune aju asemele!

AR 156 GTA, bnd

#423
Aju leitud (taas Jano), aga laiskus ei luba seda veel paigaldada. Pigem ajapuudus tegelt
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#425
Minu mäletamist mööda oli juhi oma laiali lennanud, peale kunagist esiotsa laksu.

AR 156 GTA, bnd

#426
ja lisaks- see kate, mis rooli keskosas, selle väljanägemine ei meeldinud
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#427
Pilt
Nii ta minema sõitiski Valgevenesse, nagu kõik head asjad siinmaal.
Suht ebareaalne müük oli küll. Kodanik otsis Sliceri auto AO foorumist, kuuldes, et too hetkel liikumisvõimetu ja pole müügiks, võttis Mariolt info, et kas mõnda muud pole. Mario küsis, et kas tohib anda minu kontaktid. Ja õhtul oli juba esimene mail väljamaalt olemas.
Pmst tulistasin korraliku hinna ja kõik vead ette, saatsin sületäie pilte, ka neist pamperi vigastustest ja avariidest pilte, et nohh, äkki läheb tal ikkagi isu ära. Või sii teab täpselt, mille saab.
Ajas ise veel, et ära pabista, küll ma minema ta viin, et ajan juba viisat ja jõuan kunagi 20 paiku. Nohh, ok, neid ostjaid soomest ka "käinud" mitmeid.
Ja siis 18-ndal oli kõne hommikul 7.30, et ma olen nüüd siin, kus on mingi rimi silt. No selge, Papiniidus.
Tulime Paikusele, tegi 300m proovisõidu, läksime arki, tegime transiit nr. Ostis kummipostist veel 4x uued naelad, kuna kasutatud rehve ei tohi Valgevenesse viia. Käis Rimis, võttis paar kg Kalevi šokolaagi ja mõne Vana Tallinna ja läind ta oligi.

Eino, vägev värk. Saatis päev hiljem sõnumi, et jõudis Minski, võtab sal arvele ja paneb kohe Moskvasse edasi- töötab seal.

Seega 1 gta jälle vähem ja paras peavalu, et mis edasi. Mõned proovitud autod, ka suurema kw arvuga ei paku sellist sõidutunnet ega võimalust paugutamiseks. Seega uue valik on suht võimaltu ülesanne.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

AR 156 GTA, bnd

#428
Hmm.... palju õnne sulle, et autost lahti said. Samas... kahju, et üks GTA jälle vähem
155, 2x166, 159 ja 75?

AR 156 GTA, bnd

#430
Pilt
Pilt
Pilt
http://www.youtube.com/watch?v=4SQPNiKZ ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
:guns:
Ainuke lahendus minumeelest :) Ning ainuke masin mille oleksin valmis võtma Alfa asemele ntx igapäeva liikuriks.... Samas raha peaks olema piisavalt et hiljem remontida või siis järgmist Sauga sõitu ümber ehitada :butt:
Aga pere mahub sisse, turvaline, kiire ja pole "osside" auto, vähemalt see mudel :twisted:
Ja hääl ei jää kohe mitte Alfa busso V6'le alla :finish:

Moderaatori märkus:

Kui te midagi lingite, siis palun kontrollige ka linkide toimivust.
Hetkel remontisin youtube linki kus oli 1 üleliigne h alguses


ette tänades ja taha kummardades
rahva teener


tuhat vabandust, tavaliselt olen tähelepanelikum :book:
Viimati muutis Slicer, 08 Juun 2011, 19:54, muudetud 2 korda kokku.

AR 156 GTA, bnd

#432
Anname aga hagu juurde. Ainult Audi teeb hetkel sportlikke peresõbralikke neliveolisi masinaid. Seega mingi Audi S6 Quattro 2002+ aasta oma. Best bang for buck, kui sa pole tüdinenud juba oooo Allroadis istumisest? :lol:

AR 156 GTA, bnd

#433
andke inimesele aega, muuseas mul on üks dacia logan pakkuda (privas saad infi), kulla inimesed kui ikka alfat vaja siis pole ju 75-ed ka ilmast otsas veel, inimene kes ikka korraliku autod otsib peaks ikka valima masina mis on vähemalt 20a vana - saab rahulikult sõita, ei pea remontima ja muredsema igasugu jamade pärast ning sõita on ka fun, kui õige margi ja mudeli valid

AR 156 GTA, bnd

#435
Varti tuleb TS ja kütab teil kõigil tagumikud kuumaks saabi ja bemmijuttudega... ja no see mees saab vist ekstra vitsad kes VAG korporatsiooni julges soovitada...

:P :P :P
cron