KIIRE ALFA 2009

#46
ohsaraks ikkagi on veel teisi autosid Eestis peale Alfade ja Maserati!
E.T. kas paneme su kirja? Ühtlasi oleksid ka karikasaajate nimekirjas vähemalt esialgu.

KIIRE ALFA 2009

#47
ok

KUI tervis nüüd alt ei vea täielikult (olen olnud viimased poolteist nädalat haiguse serval - köha, nohu ja aegajalt kerge palavik) siis olen võistlejana kohal / tasu maksaks kohapeal (OK?)

VABAKLASSI lisa tõenäsusega50/60

Erki Baieri sardellil
Pille -*-

KIIRE ALFA 2009

#48
Kahju, et Saaremaalt pühapäeval varem minema ei saa :(
Tuleks kaeks ka perrä...
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

KIIRE ALFA 2009

#49
andmed ja raha saadetud, loodan et liiga hiljaks ei jäänud :icon_think: lükkaks oma automaat kasti ka tuleproovi :twisted:

KIIRE ALFA 2009

#50
õu jee ... no nii selgus et pühpäevane tööpäev jääb ära ... nii et loodan et pole hilja ühineda sõitjatega
õhtu pritsin sulli ka 8)

KIIRE ALFA 2009

#51
rizto kirjutas:õu jee ... no nii selgus et pühpäevane tööpäev jääb ära ... nii et loodan et pole hilja ühineda sõitjatega
õhtu pritsin sulli ka 8)
polegi tükk aega näinud kedagi, kes rõõmustab selle üle, et töö ära jääb :)

KIIRE ALFA 2009

#52
85% olen tulekul, 94a toyota peldikuga, 3 liitrit ja kaks turbot- elik vabaklass.
kui õnnestub tuleb veel üks vabaklassi auto, kas 2,0 turbo, või 4,5 vabalhingav.
pühapäevani siis...

KIIRE ALFA 2009

#53
martmann164 kirjutas:85% olen tulekul, 94a toyota peldikuga, 3 liitrit ja kaks turbot- elik vabaklass.
kui õnnestub tuleb veel üks vabaklassi auto, kas 2,0 turbo, või 4,5 vabalhingav.
pühapäevani siis...
kahesõnaga, arnold schwarzenegger ja silvester stallone :icon_thumbup:

KIIRE ALFA 2009

#54
Väga lahe!

Täiendasin nimekirja - seal nüüd Rizto ja vabaklassis Terminaator ja Rocky.

J

KIIRE ALFA 2009

#55
Jaan

Erki taga on vale slogan - palun slogan asendada:
Pilt

Ja vabaklassis PILLE on ka reaalne inimene üles antud, mitte hellitusnimi transpordivahendile ;)

KIIRE ALFA 2009

#58
Vana Kiltsi Kunn ka kohal! Hea et ikka karikad tellisime - läheb juba rebimiseks!

KIIRE ALFA 2009

#59
Noonii... pilte ja videosid palun. :icon_roll: Kuidas muidu oli?
155, 2x166, 159 ja 75?

KIIRE ALFA 2009

#60
käidud, sõidetud- nagu ikka- pidamine null. üldiselt oli super ja sain väikese adrekalaksu ikka kätte. suured tänud Jaanile ja ülejäänud korraldajameeskonnale!!! tore, et vastu võeti.
edu ja jaksu!
cron