Alfa Karikasari

#50
ohoh, tundub, et viimase hetke üllatusi on oodata...



männiku osas need mehed küll kokku ei ole leppinud, samuti ka mitte vasalemma osas...



seega, ju peame jagama siis lahkelt endega rada... eks nad ju tulevad ka ehku peale välja, kui aus olla.

Alfa Karikasari

#52
:D



noh ma ei viiks sisse muutusi, liiga palju tuleks segadust ja manageerimist viimasel hetkel. kuna ka meie ei ole rada enda jaoks broneerinud ja kogu tegevus on VABATREENING siis usun, et mahume ära ja saame hakkama ka nende striitreisseritega.





PS! mehed, kotkad: tulin just koju ja ... teed on jääs, abs ragises (kurat teda võtku)... kui ilmateade ei valeta ja homme ka miinused on siis täotab meil tulla vahvam tren kui ladaklubil eile võistlus oli... http://www.zone.ee/hendu/vasalemma/index.html

Alfa Karikasari

#53
Sai nüüd natukene selle "raamatu lugemisega" hoogu mindud ja kardan et selle paari tunni une pealt ei ole must teab mis sõidu meest. Aga luban et teen vahepeal kõvasti salatrenni ja üritan esimesel etapil kindlasti kiirematele konkurentsi pakkuda.

Alfa Karikasari

#54
teadmiseks kes kohale ei jõudnud..täielik romuralli. :cry:

midagi sai esisillas või esiratastes ära lõhutud, rool väriseb VÄGA hullult, kannatab hetkel ainult hädavajalikud otsad sõita. fckfckfck.

Alfa Karikasari

#55
see on küll kurb, õnneks läbisin mina oma ringid Alfakest lõhkumata. Päris fun oli lasta asfaldi peal külg ees, kui jää oli paari ringiga kulunud enam nii fun polnud :( Aga mulle meeldis :) va. mõned augud kruusal :P

Alfa Karikasari

#57
kardirajale sõitsime korraks ainult, et vaadata kus need streetracerid on, sealt läksime põhimõtteliselt kohe tagasi sinna krossirajale sõitma. Saime omad sõidud tehtud läksime tagasi kardirajale ajavõistlusi vaatama lootuses näha mõnda head "esinemist" :P

Alfa Karikasari

#58
krossirajal on potensiaali, aga see pinnas on allapoole igasugust arvestust.. löökauke täis. kardirada on aeglane ja väike. tuleb kolmas võimalus nuputada, sest sõiduisu jäi rahuldamata. :roll: usun et teistelgi, sai lihtsalt maitse suhu ja nüüd tahaks veel ja veel. :twisted:

Alfa Karikasari

#60
tänud osalejatele!



mul on siiras heameel, et isu tekkis... ma polnud, siiski ainuke kellel isud tulid peale... mingis plaanis sain mina oma isusid ka rahuldada... aga kõht täis ei saanud päris...



rajakate oli kehvem, kui mul oli ettekujutus jäänud teiste kirjeldustest... krossirajal sai ikka põhjapantserit lihvida päris mõnuga... ehk, siis pantser tegi oma tööd.





I etapp on plaanitud Männikul ja see peaks olema ideaalis suhteliselt sile jääpind (nii sile kui jää olla saab).

hetkel ei ole seal lihtsalt piisavalt jääpaksust, nädala sees andis puurimine 10cm (kohati kuni 15)... õnneks lubab ilmateade nüüd külma ja see peaks aitama saada ka rada peale...



PS! Kaido, hoian pöialt, et oma Bello taas rõõmsalt liikuma saaksid.