Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#557
Ma arvan, et sellele gta-le oli rihm valesti peale pandud :D
Andke andeks, aga 1,7 ei ole võimeline tegema 3,2l masinale ära, kuna 1,8 on niru häälega :mrgreen:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#560
Vbla see GTA oli vaid kipi pealkirjas ja vbla TBA oli 3.2 beerale peale pandud ???
Kle for real - who cares about mingi suvaklipp juutuubis ?

:icon_hi:

Naine roolis, ma ütlen...

:lol: :lol: :lol:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#561
See klipp võttis tegelt Slicerilt isu kiirendusele minna, kus osaleb Alfanatico :P

Tegelt oli gta-l kässar peal :icon_roll:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#562
Just nii, nüüd hakkan seda matti brerat kartma kui peaks joonele sattuma, võibolla polegi midagi karta, kuid eos on kaotatud see sõit, sest kahtluse seeme on pähe poetatud juba :mrgreen:

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#563
Eile sõitis mulle Tartu-Elva liinil suunaga Tartu poole vastu üks "tuunitud" tume 164. Lehvitama ei hakanud, kuna jäin valgeid vaiperi triipe kapotil vaatama. :icon_crazy:

Täna müdises Rakveres vaikselt martmanni vana 164 mööda. Suht räim paistis kaugelt. Muidugi.. tal oli juba piisavalt suuur sitakord ka peal.
Aga hääl mida see pill tootis 8) :icon_thumbup:

Ja nüüd mõni pool tundi tagsi jäi üks suht viisaka välimuse ja korraliku veljega 156 sw silma :icon_thumbup:
Pilt
155, 2x166, 159 ja 75?

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#564
Can you fit 166 seats into a 156???

Anyone tried to do this?
------------------------------------------
I'm quite positive you can only fit 5 in there.
:mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#565
Tere,
Ei taha uut teemat tegema hakata, vaid küsin siin hoopis ühe probleemi kohta.
Nimelt aegajalt viskab temperatuuri näidiku põhja sõidu ajal ning siis läheb jälle tagasi alla ning kui tuled põlema panna, siis tõusevad õli, bensiini ja tosooli temperatuuri näidikud grammi võrra kõrgemale ning kui veel armatuurivalgustus ka põlema panna, siis tõusevad need näidikud veelgi.
Pluss ja mass peaks olema neil näidikutel õieti ühendatud ning impulss tuleb otse andurilt.
Ise ei oska enam kusagilt viga otsida. :?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#566
:icon_hi:

mõõda pinge ära ja vaata ühendused üle- pakun, et näidikud kasutavad sama massi, mis ülejäänud armatuur ja mis on kuskilt poolvigane- s.t. mida rohkem asju lülitad, seda rohkem muutub takistus ja näidik ronib jälle ülespoole

kehtib eeldusel, et tegemist on takistusel põhinevate näidikutega (tavaliselt on)

abiks on kõigi ühenduste korrastamine :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#568
:mrgreen:

Just mõni tund tagasi rääkis mul lauanaaber sellest, kuidas üks onu viis auto õlivahetusse ja kuna õhtuks polnud veel vastust tulnud, et võib auto ära viia siis helistas. Vastus oli lihtne- "paari tunni pärast saab värvimisest kätte" :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Auto Teemaline Suvaline Pläma VOL 3

#570
:roll:

samas on mu 156-l ka õlikorki keeratud nii, et vähe pole :mrgreen:

juba eelmine kord tundus Rainile kahtlane, et see pidama võiks jääda :roll: ... praegu veel peab (järgmise õlivahetuse ajaks peab vist ka karteri põhja vahetuse ette võtma :evil: )
Tegelikult ma olen normaalne....
cron