Re: Suvaline pläma vol 2017

#61
Ma ei vaidle absoluutselt vastu- oli küll keelav foorituli... Mingit ohtu kellelgi ei olnud ja tegelikult poleks ka tulnud

Tegelikult ma ei eira fooritulesid... Seekord lihtsalt juhtus kehvade asjaolude kokkusattumusena ning kus tegijaid, seal nägijaid

Müts maha siinkohal politseinike ees- hoiatus mõjub sellisel puhul tõesti oluliselt paremini, kui trahv :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#62
Proovisin ka miski aeg Giulia ära. Isteasend sigahea, ma ei tea miks, aga mulle meeldib põrandal istuda :)
Aga tegelt oleks tahtnud sõita hoopis selle Velocega, mis kliendile üleandmist ootab. Mulle ei meeldi kuidagi selle nn standartversiooni istmed- taburett nohh, ilma külgtoeta. Veloces korralik korv sees. Isegi mu oopelis on korralik korv sees, reguleeritava padjaga jne. Sellel diislil meeldis käigukast, miskit imelist/ulmelist tõmmet ei tundnud, aga kast toimetas küll ilusti, päris hea tünga sain ringteel, kus kiirendasin manuaalreziimis ja lõpetasin ikka nagu tavaliselt 6. käiguga, sõidan miski aeg ja tundub, et krt mootorimüra ikka palju, ahh vahet pole, lükkasin automaatreziimi ja pöörded kukkusid, siis alles jõudis kohale, et krt, 8käiku ju oli. Kangiga oleks õhtuks õlg paigast vist ära.
Aga muidu täiesti selline masin, mis paneb mõtlema, aga kangesti tahaks bensiini prooviga, koos korralike istmetega.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#64
Ma lugesin ka eile seda :D

Kuidas ta suutis seal ellu jääda... Mul omal kodus ka umbes sarnane jänes. Tean, et kassid suudavad ennast igasugustesse vahedesse pressida, kuna painduvad, aga need jänesed pole sellised :D Kuhu ta mahtus seal ning, et veel elama jäi? :P

Re: Suvaline pläma vol 2017

#65
spark kirjutas:
ts kirjutas:Sain mõni aeg tagasi elu esimese hoiatuse politsei poolt (nende hinnangul juba liiga keelav foorituli :oops: )
krt ma kohe tahaks vajelda sellises situatsioonis ...
pole mina sellest viimasest liiklussäädusest leidnud, mitu sekundit vilgub roheline ... ja, kui pikalt põleb kollane!

Ei saa ju olla nii, et kuskil vilgub 3 korda ja kuskil ühe korra ..., kas ennne ristmiku ületamist tuleb veenduda, mitu korda tuli vilgub ja seejärel ristmik ületada...

Ma olen nõukaaja autokooliga ja sealt jäi kulge, et roheline vilgub neli (4) korda ja vahepeal pole seda ju ametlikult muudetud ... või siiski kuskil on see muutus kirjas?
Tead see vilkumina ja kollane on kuidas kunagi. Eks õige ole pigem seisma jääda, aga hooga tulles, eriti kui suur auto on siis ei taha järsult pidurdada ka.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#66
isiklikult lähtun kah tavaliselt sellest, et kui rohelise vilkuma hakates KUI kedagi selja taga tõmblemas pole, siis jään pigem pidama
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#67
ts kirjutas:isiklikult lähtun kah tavaliselt sellest, et kui rohelise vilkuma hakates KUI kedagi selja taga tõmblemas pole, siis jään pigem pidama
Eks sellega ole ka nii, et kui suur on su kiirus (kas 50 kandis või vähem) ja kaugel sa foorist oled.
reeglina üritan ka pigem seisma jääda, kui gaasi anda, et saaks veel roosaga läbi :twisted:

Aga jah mõni koht on selline, kus roheline vilgub korra ja siis on kohe kollane.
Mingi aega nad põlevad isegi koos kuna roheline kustub vaikselt :) -
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma vol 2017

#68
Eile õhtul seisis üks õnnetu punast värvi Alfa Romeo 156 preFL Sportwagon Vabaduse väljaku lähedal, ohutuled ähmaselt vilkumas ning ohukolmnurk väljas. Tundub, et kapriisitar otsustas töölepingu ajutiselt peatada. :hi:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma vol 2017

#70
RaidoSV kirjutas:Kas te tunnete ka seda valu....?

http://www.avariilised-autod.ee/vehicle ... =17902&p=2
mootor ei käivitu
veekahjustused (uppunud)
Kas tõesti keegi vajutas nuppu, et mootorit proovida :shock:

Enivei: hind on ju hea. Kel aega palju, ostab selle ära ning saab isegi lõpuks tööle :) Aga no see projekt on jõhker! :D Pm tuleb auto täiesti lahti võtta ja uuesti kokku panna ning enne vigased jupid asendada ja tööle jäävad jupid uuesti määrida jms.

Ilmselt saab mingeid osasid kasutada, kui need roostetama pole hakanud.

Aga no kindlustused määravad sellised masinad mahakandmisele ;)
--
Urmas

Re: Suvaline pläma vol 2017

#71
siinkohal vaidleks vastu- selle masina taastamine peale uppumist ei ole kõik lahti ja kõik kokku (ega see mingi hilux pole)

põhimõtteliselt kui see töötava mootoriga uppus, siis on mootoriga ühel pool ja igal juhul tuleb vahetada kõik elektriosad (s.h juhtmoodulid) ning enamus salongist

pakuks minimaalselt juppidele min 20k ning tööd umbes 800h (a 40.-) eeldusel, et mootoris pole kõige olulisemad detailid viga saanud (kui keegi proovis käivitada, siis juhul, kui mootor paar ringi suutis teha on arvatavasti ka olulised detailid vahetusse minevad)

panustaks sellele, et kui üldse, siis sobiks see kellelegi, kes on oma R8 nina või küljega kuskil ära äestanud ja on valmis kahest autost ühe ehitama (kui kere puhtaks tõmmata, siis ei ole ka merevee puhul erilist. Oleks vast odavam, kui korraga 50 tuh välja käia... ) või siis kellelegi, kes tahab omale ringiautot ehitada :roll:

P.S. valu suhtes- kui keegi võttis kätte ja sõitis kuhugi muulile, et äge oleks või uhas hooga kuskilt merre/jõkke/järve/kanalisse, siis eriti nagu ei tunne (üleujutuse puhul tunneks aga neid pole siinkandis ammu nähtud)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma vol 2017

#73
See "GTA" või uus Giulia QV? :D

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... &fnai=next

Vähemalt kergitab jõudsalt keskmist GTA'de hinda ülesse :lol: :lol: :lol:

Mobile.de's on hetkel 20 GTA'd müügis. 1 neist siis see "Stradale" :P
Kui see välja jätta siis 19 GTA kogusumma on ~218780 eurot ja jagades 19'ga tuleb keskmine GTA hind 11 515 eurot.
Kui liita see Stradale otsa siis on kogusumma 328 280 eurot ja 20 GTA keskmine hind 16 414 eurot 8-)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#74
Sa ikka üritad gta-d kalliks mõelda? :mrgreen:

Kas kogu see jõud lajatatakse esirattasse või on selle raha eest juba QW nelivedu ka aretatud?
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma vol 2017

#75
Minu arvates päris kole auto 100'000 eur eest tehtud. Veits arusaamatu, miks nii üle on vaja pingutada :)
Selle kohta ka videosid, aga ma neid vaadata ei viitsinud. Otsida saab "Alfa Romeo GTA STRADALE 6C PERFORMANCE VI"

IMHO, sellel masinal peaks säilitama naturaalsust nii palju kui võimalik, kuna masin oma esmase disaini poolest näeb juba hea välja.
12182679_1637240736524729_5339956817488327052_o.jpg
12182679_1637240736524729_5339956817488327052_o.jpg (101.9 KiB) Vaadatud 4606 korda
--
Urmas
cron