KIIRE ALFA 2009

#61
martmann164 kirjutas:käidud, sõidetud- nagu ikka- pidamine null. üldiselt oli super ja sain väikese adrekalaksu ikka kätte. suured tänud Jaanile ja ülejäänud korraldajameeskonnale!!! tore, et vastu võeti.
edu ja jaksu!
üldiselt oli minuarust ka v supra :wink: ...minu stiilipunktid lähevad igaljuhul suprale :icon_hi:
muidu, mulle hakkas see kiirendusevärk täitsa meeldima :twisted: polegi nii igav kui arvasin :icon_think:
järgmine aasta proovin vähe kabedamalt sõita ka :icon_angel: ...muidu jah, tiptop jaani kvaliteet, itaalian dzoob :icon_hi:
lapsed juba peksavad karikaga vastu põrandat ja seinu, järgmine kord palun midagi täispuhutavat :)

KIIRE ALFA 2009

#62
Kõige sügavama mulje jättis loomulikult Alfanatico muinsuskaitse all oleva Alfa osalemine võistlusel, milleks ilmselt J. Kuuskema isiklikult pidi oma nõusoleku andma!!!???

KIIRE ALFA 2009

#63
furioso kirjutas:Kõige sügavama mulje jättis loomulikult Alfanatico muinsuskaitse all oleva Alfa osalemine võistlusel, milleks ilmselt J. Kuuskema isiklikult pidi oma nõusoleku andma!!!???

luba küsin ikka oma sisemise kuuskema käest, sellega on võimalik ka läbi rääkida 8) :wink:

KIIRE ALFA 2009

#67
noonihh, nüüd nagu paistab... arenguruumi veel on, st nagu ütleb laulusalm, "järgmine aasta näeme...raisk!" :lol:
sealhulgas, kui juba siis juba- huvitaks väga täpismõõtmine, 0-100, veerandmiil jne, hakkame raha koguma süsteemi jaoks? :P

KIIRE ALFA 2009

#68
alfanatico kirjutas:noonihh, nüüd nagu paistab... arenguruumi veel on, st nagu ütleb laulusalm, "järgmine aasta näeme...raisk!" :lol:
sealhulgas, kui juba siis juba- huvitaks väga täpismõõtmine, 0-100, veerandmiil jne, hakkame raha koguma süsteemi jaoks? :P
noja keegi võiks pilte üles kärutada (omal oli fotokas rahumeeli tagaistmel, hea tropp :oops: )

KIIRE ALFA 2009

#69
Mul on ajamõõtjatele küsimus. Sõitsin teist katset Jutaga kaks korda. Esimese katse mõõtmise magasid mõõtjad maha, teisel katsel saime ajad kirja. Mitte ei taha kaunist daami solvata, aga jõudsin finišisse mõlemal korral esimesena. Tabelis on Juta aeg 16.84 minul 16.88 Palun selgitust. Äkki läksid ajad vahetusse? 16.84-ga oleksin finaali kandideerinud! Aegasid mõõtsid peakorraldaja ning Tiit.
jaan kirjutas:Jaa hopp - siin tulemused:

http://www.hot.ee/jaantiidemann/Kiire%2 ... EMUSED.pdf

äkki nüüd on hopp!
Viimati muutis furioso, 12 Okt 2009, 01:34, muudetud 2 korda kokku.

KIIRE ALFA 2009

#70
:icon_thumbup: tore üritus! teekond sinna oli seikluste rohke 8) tuleval aastal saab vast 75 ka liikuma, saab bemmid paika panna, subaruga läeb vist igati pidi keeruliseks :icon_hi: see kord aga 164 ja automaat kast enamat ei võimaldanud...

KIIRE ALFA 2009

#71
Vahi kus kuradi bemmirajakad, alfadest kiiremad, raudselt viga ajamõõtmises
:lol:

KIIRE ALFA 2009

#72
Palun vestlusse siseneda lähimatel tunnistajatel. Kutsun sõna võtma asjaosalise Alfagirli ja kaaskohtuniku Lumani. Siin on teile küsimus - kas te kinnitate Furioso öeldut?

KIIRE ALFA 2009

#73
jaan kirjutas:Palun vestlusse siseneda lähimatel tunnistajatel. Kutsun sõna võtma asjaosalise Alfagirli ja kaaskohtuniku Lumani. Siin on teile küsimus - kas te kinnitate Furioso öeldut?
Ei kinnita, ega lükka ka ümber.
Kinnitada võin seda, et kui Jaan just enda vihikusse tulemusi valepidi sisse ei kirjutanud, siis oli selle sõidu outcome täpselt selline nagu tabelis. Mäletan täpselt, et selles sõidus vastasid ajad sellele järjestusele, mis ka silma järgi oli.
Nüüd tuleb aga huvitav osa... nimelt ei mäleta ma seda, mis pidi see järjestus nüüd täpselt oli.
Mina igal juhul mõõtsin paremat rada alati ja oma mälu järgi ütleks pigem, et see 16,88 oli parema raja aeg. Seda kumb teist paremal rajal sõitis järjekordselt 100% kindlusega öelda ei julge, aga pigem oli mäletaks nagu see oli hr. furioso.

Sellised on siis minu mälestused. Suurt tolku neist ilmselt pole, aga pole kindel kas see püha tõde ka lõppudelõpuks midagi muudaks...

KIIRE ALFA 2009

#74
Mina olin paremal rajal küll. Lõpptulemus oleks tõenäoliselt samaks jäänud. Võrdse tulemuse korral oleksin lihtsalt Lesliega ilmselt lisakatse sõitnud. Las ta jääda. Ise ma lubasin eelmisel aastal suure suuga finišeid filmima hakata... :oops:

KIIRE ALFA 2009

#75
Eriti kanged mehed, mõõdavad stopperiga sajandikke..:D:D. Tegelikult isegi kümnendikud on ilmselt veaga +/- 5..:)

Aga jah, käisin vähe sõitmas ja mõtlesin, et asun läbi, aga E.T mainis, et rahvas juba sööb linna peal, seega ei astunud läbi..:) Linnapeal ühte Alfadega täidetud parklat nägin küll.
Eesti Saabiklubi ja foorum
cron